Wpis z mikrobloga

Hej, pomoże mi ktoś rozdzielić ćwiczenia i serie na poszczególne dni? Mam parę ćwiczeń, które chce robić ale nie wiem jak to wszystko podzielić, kiedy przerwy etc.
1. Hantle 12kg x2 na biceps - 3 różne ćwiczenia, uginanie ramion prosto, chwytem młotkowym i z rotacją nadgarstka. Wykonuje po 8 powtórzeń każde ćwiczenie, 2 serie
2. Sztanga 40kg - powtórzenia 8-10, 3 serie
3. Pompki zwykłe - robię w seriach po 20-30, minimum żeby wyszło 100 chociaż zaczynam robić coraz więcej
4. Drążek nachwytem - 4 powtórzenia, serie minimum 5 tak żeby wyszło 20 ale też wychodzi coraz więcej
5. Przysiady - robie jedną serie i co jakiś czas dodaje powtórzeń, obecnie z 50 (nie lubię przysiadów i nie chce mi się ich robić :D )

Obecnie robiłem pierwsze trzy ćwiczenia w jeden dzień, w następny drążek i przysiady a przerwę robiłem raz na kilka dni. Ktoś coś jak to podzielić, żeby było najbardziej optymalnie?
#mikrokoksy #silownia #cwiczzwykopem #cwiczenia
  • 9
@tomekpxp: Moim zdaniem wszytskie ćwiczenia są do wykonania na jednym treningu.
1. Przysiad
2.Wyciskanie
3. Drążek
4. Pompki
5. Biceps.

Osobiście jak dla mnie ogólnie trochę mało ćwiczeń, ale jak chcesz wykonywać tylko te, to dzielenie tego na dwa treningi jest bez sensu, wszystko zrobisz na jednym