Wpis z mikrobloga

@boltzmann

Ja jebe wykopki. Też zauważyliście taką prawidłowość, że rasiści to głównie barany, które nigdy nie widziały obcej kultury ani z nią dużej nie obcowali?


Ja jebe jaki rak. Największymi rasistami są czarni, a oni bardzo dobrze znają białą kulturę, bo do niej ciągną tylko po to, żeby ją niszczyć. A w niektórych miejscach na ziemi w dzisiejszych czasach czarni mordują białych masowo - w RPA.
Skończ.
@boltzmann

A i tak dobrze, bo czarni się nie mszczą na białych i nie robią nam to co robiliśmy im


W zderzeniu z

Też zauważyliście taką prawidłowość, że rasiści to głównie barany, które nigdy nie widziały obcej kultury ani z nią dużej nie obcowali?


Ładnie się ośmieszyłeś, bo wychodzi na to, że to Ty siedzisz w swoim małym świecie wyobrażeń o rasizmie. Czarni masowo mordują białych w RPA, czego nie można powiedzieć
@boltzmann przypominam Ci mistrzu że burdel w Afryce zaczął się wtedy jak biały człowiek ja opuścił. Ciągle wojny domowe międzypaństwowe czy miedzyplemienne nie są wywoływane na polecenie białego człowieka który się stamtąd wyniosl.
Nie mordowali białych dopóty oni się tam nie pojawili. Koniec magii. To co robili biali np. wysadzanie czarnych (Francuzi) czy eksperymentowanie na nich


@boltzmann: XDDDDDDD Przecież biali byli w RPA wcześniej niż murzyni. Południe Afryki było praktycznie niezamieszkane w XVI wieku, gdy przyjechali tam pierwsi holenderscy kolonizatorzy, a ludy bantu przyszły dopiero później.
@boltzmann: dobrze mirku, widzę, że jesteś taki omnibus, że z poziomu mirko, autorytatywnie potrafisz stwierdzić, co jest nauką, a co nie.
To teraz mi napisz, moj ty tolerancyjny, wszechwiedzący harpaganie, czym się różni twoja teza łącząca debilizm (grube słowa, jak na takiego toleranta) z rasizmem, od tez łączących kolor skóry ze skłonnością do przestępstw, bądź (tu trochę odbiegnę, ale nie za daleko) preferencje seksualne ze skłonnościami do np. gwałtów?
@Usmiech_Niebios:

krzywa w kształcie dzwonu. I to ja mam być głupim rasistą. Stonoga.png


Aha. Więc geny nie określają czyjejś przestępczości ;) "Tylko ja tak sobie niewinnie twierdziłem".
I jeszcze cichaczem komuś imputowanie, że jest głupi.

wojna i ustalenia pokojowe będą lepsze w długim okresie niż powolne zamykanie ludziom ust, bo prawda sprawia że są traktowani gorzej. Patrz np. wskaźniki morderstw u białych i czarnych. Kłamstwo co najwyżej przesunie ewentualne problemy międzyrasowe
@boltzmann

Masowo mordują. :D Daj jakieś źródło


W RPA??? to tak jakbyś chciał źródło na temat wojny Tutsi-Hutu. Zainteresuj się czasem tym co się rzeczywiście dzieje wokół, a nie tylko w głównym ścieku frazesów. Największymi rasistami dziś są czarni. I w przeciwieństwie do białych - mordują białych i to nie tylko w Afryce.

http://www.news.com.au/finance/economy/world-economy/bury-them-alive-white-south-africans-fear-for-their-future-as-horrific-farm-attacks-escalate/news-story/3a63389a1b0066b6b0b77522c06d6476

https://en.m.wikipedia.org/wiki/South_African_farm_attacks
@boltzmann: boltzmann wściekły, strasznie agresywny XD No dobrze:

Aha. Więc geny nie określają czyjejś przestępczości ;) "Tylko ja tak sobie niewinnie twierdziłem".

Czyli nie wiesz czym jest krzywa w kształcie dzwonu. Albo nie rozumiesz jak działa, co na jedno wychodzi. To książka w tematyce, pierwszy wynik w google.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Bell_Curve

I jeszcze cichaczem komuś imputowanie, że jest głupi.

Całkiem jak w pierwszym poście wątku. Hmmm. Naprawdę skłania do przemyśleń. Gdybyśmy mogli jakoś
UsmiechNiebios - @boltzmann: boltzmann wściekły, strasznie agresywny XD No dobrze:
 A...
Na koniec załączam artykuł o nieufności dla autorytetów. Żeby nie było że popieram ślepą ufność. Najważniejsze zdanie:

Social psychologists should not be studying whether people are accurate in perceiving groups. They should be studying how situations create disadvantage

Czyli jeżeli mamy naukowców chcących zakończyć rasizm (left biased) ich wnioski mogą być błędne, ponieważ to przekonanie będzie stało wyżej od prawdy.

P - hacking refers to exploitation of researcher degrees of freedom until
Pobierz Usmiech_Niebios - Na koniec załączam artykuł o nieufności dla autorytetów. Żeby nie b...
źródło: comment_qbtU1mYbR09doSsau6bAeOCohW3mEZUI.jpg
Kilka set lat vs kilka zdarzeń xD Prawicowe rozumowanie w natarciu.


@boltzmann: Mugabe jest #!$%@? rasistą i nacjonalistą i fakt że jest czarny absolutnie nic nie zmienia, ani go nie usprawiedliwia. Kolor skóry zupełnie w tym nie przeszkadza.

@Usmiech_Niebios: Rasistom typu "Hutu mordowali Tutsi - co za dzikusy!" i "W RPA bajzel - czarni się rządzić nie umią" uprzejmie przypominam, ze siedemdziesiat kilka lat temu biali jak śnieg bardzo cywilizowani
przypominam, ze siedemdziesiat kilka lat temu biali jak śnieg bardzo cywilizowani ludzie w Europie w kilka lat doprowadzili do niewolnictwa, masowych mordów z paleniem żywcem włącznie, głodu, epidemii tyfusu i kanibalizmu.


@Andreth: to jedna zbrodnia niweluje drugą? Bardzo ciekawe. Dla mnie dowodzi to że obie strony są w jakimś stopniu winne. A to biały człowiek nauczył jak zabijać. Ale pamiętam jak przy pobiciu z motywów "Polska dla Polaków" domagasz się żeby
Pobierz Usmiech_Niebios - > przypominam, ze siedemdziesiat kilka lat temu biali jak śnieg bar...
źródło: comment_WutqIVrVI36F0rGcKbtouUvGPTIu4leR.jpg
@Usmiech_Niebios:

boltzmann wściekły, strasznie agresywny XD No dobrze:

Wskaż jedno zdanie. Zacytuj, a nie jakieś insynuacje. Tak bardzo naukawe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku te żałosne wstawki niczym pisowskich trolli i zaczynające się wycieczki personalne. Te wklejki coś a'la chcemy ośmieszyć politycznego "wroga" - konkurenta. To chyba jednoznacznie pokazuje, że jesteś osobą stronniczą.

Czyli nie wiesz czym jest krzywa w kształcie dzwonu. Albo nie rozumiesz jak
@Grothar: Ok. Co zrobili biali np. Aborygenom? Nie mówiąc już o Aztekach, Majach itp? Wyparowali?
Kto bardziej eksploatuje środowisko, czarni czy biali? Zaraz jakiś mądry rasista się odezwie i powie: "czarni są uwstecznieni" dlatego nie trują środowiska. Można jeszcze przywoływać masowe palenie kobiet z powodu męskiej schizofrenii. "Bo kobiety kuszą" - więc rzucają czar. Więc przemoc jest po obu stronach, tylko geneza inna.
Mogę dalej: konkwisty, wyprawy krzyżackie... Można się licytować
Ok. Co zrobili biali np. Aborygenom? Nie mówiąc już o Aztekach, Majach itp? Wyparowali?


@boltzmann: zejdz na ziemię. Nie mówimy o tym co kto komu ZROBIŁ, a co kto komu ROBI. Biali mają bardzo brzydką historię - kolonizacje były bardzo brutalne, chrześcijaństwo ma również kilometry sześcienne krwi na rękach. Ale mowa była o tym co JEST, a nie co BYŁO oraz przede wszystkim o tym, kim SĄ DZIŚ najwięksi rasiści. Czarni.
boltzmann wściekły, strasznie agresywny XD No dobrze:

Wskaż jedno zdanie. Zacytuj, a nie jakieś insynuacje.


@boltzmann: tak tylko for fun

Teraz bóldupisz

Problemy międzyrasowe generują tacy jak Ty.

to już jest oszołomstwo

mógłbym poszukać i z postów wyżej, ale odnosiłem się w swoim poście do posta poprzedniego. No ale wiadomo, same insynuacje, zero agresji, zero cytatów potwierdzających XD