Wpis z mikrobloga

Korzystam aktualnie z #virginmobile, ale nie ukrywam, że trochę drażni mnie ich dziwny zasięg. Problem jest nawet nad morzem, gdzie różowy w tym samym czasie normalnie korzysta z T-Mobile. Dlatego też szukam zmiany, najlepiej na kartę, bo nie chcę się wiązać umową - ewentualnie na okres bezterminowy. Zaciekawiły mnie dwie oferty - #plus, a właściwie #plush za 25 zł, choć najbardziej interesująca jest oferta #orange za 28 zł miesięcznie dla przenoszących numer - bez limitu i 50gb neta. Skłaniam się zdecydowanie ku Orange, ale ktoś może korzysta z tej oferty i w praktyce jest naprawdę tak kolorowa, jak ją malują?

  • 15
@farmaceut: jak w virgin nie miał zasięgu to w play też go nie będzie miał bo virgin korzysta z infrastruktury sieci Play

@pedopope: mam aktualnie play ale che zmienić na t-mobile opcja na kartę 25 zł bez limitu i 10gb
@farmaceut: Play ma jednak słabą swoją infre, nie mówiąc juz o sieci Core, jak jeszcze korzystasz w mieście to jakoś to wygląda, ale w innych rejonach to już różnie bywa, telefon się przełącza ciągle na Roaming, w Roamingu priorytety większe ma operator macierzysty, zresztą oficjalnie ogłosili, że np mają lejki na transmisję danych etc, ja nie polecam w każdym razie ;)
@laza: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Nowego Plusha. Już za 25 zł masz dostęp do 10 GB, nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne oraz komórkowe, a także SMS-y/MMS-y bez limitu. Dodatkowo Pakiet Social Media, a w nim bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp. Ważność promocji to 30 dni, która będzie odnawiał się automatycznie, wtedy gdy na koncie będzie wystarczająca ilość środków. Kod na aktywację to *136*11*07#, a na dezaktywację