Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, piszę z anonimowych, bo wiadomo, stalkujo. Ktoś doradzi jakie są stawki dla inżyniera konstruktora z rocznym doświadczeniem w #bielskobiala ? Idę jutro na rozmowę do jednej z firm (polski kapitał) i nie wiem czy moge sobie krzyknąć 3,5 do reki? #zarobki #pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: wg mnie jak najbardziej, pod warunkiem że "cena jest adekwatna do Twoich umiejętności", nie ma się co łudzić że dostaniesz tyle na wejściu, ale jeśli przebrniesz okres umowy wstępnej prawdopodobnie trwającej 3-miesiące i pracodawca będzie widział i wiedział, że jesteś wart tych pieniędzy dostaniesz je bezproblemowo, i tak szczerze wg mnie pieniądze na początku są mniej ważne niż to gdzie pracujesz i jakie doświadczenie zdobywasz, by móc właśnie w kolejnym
@AnonimoweMirkoWyznania: inżynier konstruktor, ale czego? I projektujesz też, czy tylko wykonujesz? Gdzie miałeś doświadczenie i do której firmy aplikujesz? I bezpośrednio do firmy, czy do agencji? Większość firm w Bielsku niestety zatrudnia tylko przez agencję, a wtedy zarobki przez pierwszy rok są raczej liche.
@Kaczorra: przez agencję zatrudniają fizycznych tylko - kadrę kierowniczą czy pracownika wykwalifikowanego biorą od razu do siebie.

@AnonimoweMirkoWyznania: wołaj śmiało :) masz trzy opcje:
1. Przystaną na Twoje warunki
2. Odrzucą Twoje warunki i zaproponują własne.
3. W ogóle odrzucą Twoją kandydaturę.

Pytanie czy chcesz tam pracować, czy też po prostu szukasz firmy gdzie zarobisz 3.5k. Bo rok to gówno a nie doświadczenie ;) a jak firma ma prestiż na