Wpis z mikrobloga

WYBORY MISTERA MIRKO 2017

Drogie Mirabelki i Mirki, rozpoczynamy pierwszą edycję Mistera Mirko w której udział bierze 12 przystojnych i odważnych kandydatów! Atencjo przybywaj! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Zasady głosowania:
- w głosowaniu biorą udział tylko Mirabelki,
- głosujemy w komentarzach (ponieważ w ankiecie się nie mieści, uprzejmie poczekajcie, aż dodam wszystkich kandydatów, głosy oddawajcie tylko w moich komentarzach poprzez kliknięcie plusika),
- uprasza się kandydatów o nie głosowanie na samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- nagrodą jest atencja,
- nicki kandydatów ujawniamy po zakończeniu konkursu, tzn. 25 sierpnia o godzinie 12.00.

*Mirki hetero będą mogli głosować w wyborach na Miss Mirko, Mirki odmiennej orientacji niech zaczekają do edycji LBGT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do zabawy!

Prosimy o zachowanie kultury, niekulturalne komentarze mogą zostać usunięte

#wyborymisteramirko2017 #mistermirko #ladnypan #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #glupiewykopowezabawy #pokazmorde #wybory #uroda
Pobierz
źródło: comment_z2gl0QEAOmg9zlbvmBFnLh7TEUx4ocOW.jpg
  • 351
@LeniwiecDwupalczasty: dałam kandydatom dowolność w wyborze zdjęć. Zgadzam się, że lepiej ocenia się zdjęcia z bliska, dobrej jakości, w dobrej rozdzielczości, robione przy dobrym świetle itd. Sama prosiłam w kilku wypadkach o inne zdjęcie, albo dostawałam inne i wybierałam lepsze. Jest to pierwsza edycja, więc nie miałam pojęcia jak to wypadnie, przy kolejnych faktycznie poproszę o np. wykadrowanie twarzy. Przypominam, że to tylko zabawa, a w komentarzach można napisać, który kandydat
@faramka: tak, poznacie loginy przy ogłoszeniu oficjalnych wyników. Jeden z Mirków będzie miał zmieniony nick ze względu na drażliwe dane zawarte w nicku, jednak można pisać na priv, albo tutaj, gdyby ktoś chciał nawiązać kontakt z konkretnym Mirkiem, jednak nie biorę za to odpowiedzialności( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ostulemijo: wytłumaczyłam już w komentarzu powyżej na czym problem polega. Jest to tylko zabawa. Jeśli ktoś chce wyrazić zachwyt
@SillySweet: SERDECZNIE PROSZĘ O PLUSOWANIE SAMEGO WPISU, WTEDY WIĘCEJ OSÓB MA OKAZJĘ ZOBACZYĆ I ZAGŁOSOWAĆ. NIEBIESKIE PASKI RÓWNIEŻ MOGĄ PLUSOWAĆ WPIS

*nie mogę promować znaleziska w inny sposób, ponieważ dostałam ostrzeżenie za flood, bo komuś się to nie podobało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plackojad: kurcze, to smutek. (,)

@loczyn: zgadam się z Tobą w 100%, jednakże postanowiłam nie poddawać w tej edycji fotek żadnej "standaryzacji" - większość panów wybrała swoje korzystne zdjęcia samodzielnie, niektórym trochę doradziłam. Żałuję w przypadku jednego pana, że nie doradziłam mu drugiej foty, którą dostałam, ale chciałam zostawić im wolny wybór - doradzałam tylko jak ktoś chciał, albo zdjęcie było złe bo nie widać twarzy/za