Wpis z mikrobloga

audi by być prestiżowe


@solidsnake7: audi to dla mnie gówno, nie prestiż, chyba, że klasyczna 80B4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mozna i tak ale nie masz gwarancji jak dlugo pojezdzi. Wiem bo rozwazałem wtedy wymiane samej uszczelki.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: bzdura... konstrukcja Golfa 2 była jak czołg. Sam posiadam Golfa 2 1.3 MH, rocznik 86, tam jest fabryczna UPG... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale
@Zielony34 dokładnie tak jak mówisz. Decydując się wiedziałem jakie będą koszty eksploatacyjne, więc nie mam co narzekać. Gorzej, ze pierwsze kilkaset kilometrów powinienem na benzynie przejezdzić, a mocno przyzwyczaiłem się do ceny gazu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gorzej, ze pierwsze kilkaset kilometrów powinienem na benzynie przejezdzić, a mocno przyzwyczaiłem się do ceny gazu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@majkelito-_-: a kto Ci takich bzdur naopowiadał? :D Ja od pierwszych kilometrów po wymianie UPG walę na LPG i nic się nie dzieje. jaka to różnica? LPG wyregulowany, to temperatura mieszkanki taka sama, albo NIEZNACZNIE wyższa, cvo nie zaszkodzi aniUPG, ani głowicy, bo wszystkie materiały są projektowane
Fire to idealne silniki dla polaków, katujesz nie dbasz a to nadal działa.


@solidsnake7: bardzo krzywdząca wypowiedź, którą uważam za bardzo nie na miejscu. Wiesz, jak się to odbywa w UK, Niemczech i Belgii? Auto jest na równi z telefonem komórkowym, jak się #!$%@?, sprzedają, biorą inne, jak się olej w silniku skończy, bo silnik żłopie olej, to tak samo, auto na złom, albo reanimacja po kosztach i na wschód. Śmiem
stwierdzenie początkowe było że równie bardzo można obawiać się obrócenia panewki więc nie rozumiem :0


@KattaK: myślę, ze obrócenie panewki jest poprzedzane słyszalnymi objawami. Jeśli uprzedzisz obrócenie, to koszt [o ile dostęp jest możliwy od strony miski olejowej!] jest dużo mniejszy, bo w 4 cylindrówce z robotą się w 400zł zmieścisz.
@Zielony34: Ja znam inną stronę. U nas, wszyscy jeżdżą póki coś się nie zjedzie na amen. Niestety widziałem wiele silników które po rozebraniu nie miały wcale oleju lub miały dziwną maź. W krajach które wymieniłeś ludzie zapobiegają awariom. To tak jak z butami, jeżeli jesteś biedny nie stać Cie na tanie buty. To samo z samochodem jeżeli jesteś biedny nie możesz oszczędzać. A jak jest? Na samym oleju potrafią być kombinacje.
@Zielony34 u mnie zawory igła. Nikt mi nie naopowiadał, sam wykoncypowałem, że benzyna ma niższą temperaturę spalania, więc może dam się uszczelce "ułożyć" na benzynie. Sam remontuję, więc chcę by było dobrze i na długo.