Wpis z mikrobloga

Duma być Polakiem XD
3 niezależne od siebie przypaly w #niemcy #bremen z Polakami w roli głównej jednej nocy xd
Tl;dr


1. #!$%@? Polak się przewrócił i głupi ryj rozwalił i leżał zakrwawiony na chodniku - karetka w ruch.
2. Naćpany ziomek (Polak) robi rodzinna drame w sklepie. Znalazłam się na linii frontu i wylądowałam na półce sklepowej. Przyjeżdżają bagiety, ale ziomek i jego paczka uciekają.
3. Na polskiej nocy (xd) kradną kuzynce torebkę (klucze do domu i pracy, dokumenty, hajs, karty [...]) z szatni. Dobrze, że piwnica we mnie silna i trzymałam wszystko przy sobie, bo bez dowodu bym do UK nie wrocila.

No, to przypomniałam sobie dlaczego nie chodzę do klubów xdd
#emigracja #polakicebulaki #patologiazewsi #dobranoc czy tam #dziendobry
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@zawadiakanarewirze A co miał krzyczeć? Jak ktoś krzyknie "fuck" czy inne "heil" to w waszych podludzkich głowach już instant boner "uuuu pan uzywa swego języka, nie to co ja się wstydzę własnego"
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: o ile złodziejstwo w każdym wydaniu potępiam (niezależnie od narodowości) i uważam, że należy zwalczać i karać (niezależnie od narodowości), to nigdy nie zrozumiem tej #logikarozowychpaskow (niezależnie od narodowości), która nakazuje na każdą możliwą imprezę brać ze sobą torebkę ze wszystkimi możliwymi dokumentami, całą dostępna gotówkę, czyjeś klucze (klucze do zakładu pracy nie są ich własnością), karty kredytowe i kto wie co jeszcze... Tak trudno pomyśleć, że
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: powiem ci, że od kiedy Polacy zaczęli masowo wyjeżdżać na zachód to jakoś tak zaczęło mi się lepiej żyć w tej Polsce xD
I nie piszę tego ironicznie i pod publiczkę, naprawdę tak jest. Być może to tylko moje personalne odczucia, ale chętnie poczytałbym jakieś publikacje poruszające osobowość i wykształcenie polskich emigrantów, to może dowiedziałbym się co mi w tych ludziach nie pasowało :D
  • Odpowiedz