Wpis z mikrobloga

Duma być Polakiem XD
3 niezależne od siebie przypaly w #niemcy #bremen z Polakami w roli głównej jednej nocy xd
Tl;dr


1. #!$%@? Polak się przewrócił i głupi ryj rozwalił i leżał zakrwawiony na chodniku - karetka w ruch.
2. Naćpany ziomek (Polak) robi rodzinna drame w sklepie. Znalazłam się na linii frontu i wylądowałam na półce sklepowej. Przyjeżdżają bagiety, ale ziomek i jego paczka uciekają.
3. Na polskiej nocy (xd) kradną kuzynce torebkę (klucze do domu i pracy, dokumenty, hajs, karty [...]) z szatni. Dobrze, że piwnica we mnie silna i trzymałam wszystko przy sobie, bo bez dowodu bym do UK nie wrocila.

No, to przypomniałam sobie dlaczego nie chodzę do klubów xdd
#emigracja #polakicebulaki #patologiazewsi #dobranoc czy tam #dziendobry
  • 37
@factoryoffaith_: @nexpo: @tahti: Wszystko fajnie, tylko w Niemczech nie wiem jak w Bremen akurat, ale w Berlinie czy w dużej ilości większych miast na zachód bardziej gdzie jest dalej do Polski punkt 1 i 2 to jest norma z udziałem Niemców (i anglików ale mniej) więc nie ma co srać na własny naród. Owszem, spotkałam przez te wiele lat sporo idiotów Polaków co robili zadymy, ale większość takich sytuacji
@su1ik: Ja nie mówię, że Polacy nie robią patologii czy w domu czy za granicą, tylko że to jest po prostu w każdym kraju obecne i nie ma co pisać, że Polactwo hurr durr patologie robi tak jakby nikt inny nie zachowywał się tak.W 3miescie w sezon Szwedzi, Anglicy czy Niemcy nie raz robiili zamieszania bo przyjezdzali na weekend zachlać się zarzygać wszystko, jeszcze dac komus w morde i pojechać do
@Monalka: nie zaprzeczysz chyba, ze glownie patola wyjechala do uk/de/nl? z tymi ludzmi w pl nie chcialbym miec do czynienia, a stanowia trzon emigracji. Jest to naturalne zjawisko- w drugiej fali wyjezdzaja osoby nie majace nic do stracenia. Na szczescie zaczyna sie to zmieniac i coraz wiecej osob na poziomie wyjezdza. Patusow nie ma co bronic, jakby Ci w pl robili #!$%@? na osce to tez bys ich bronila? Tu chyba
@su1ik:

nie zaprzeczysz chyba, ze glownie patola wyjechala do uk/de/nl


Wyjechała bo najbliżej, a zarobki wyższe ale dalej nie widzę powodu aby pisać o tym jak to Polacy najgorszy kraj z powodu tego, że paru idiotów wyjechało.

z tymi ludzmi w pl nie chcialbym miec do czynienia, a stanowia trzon emigracji.


W UK/DE/NL też nie musisz mieć z nimi do czynienia, masa znajomych z Polski żyje w DE, nie obraca się
@Monalka: niby cos wypunktowywalas. bronilas z poczatku, a poznoej przyznalas racje, ze patusy sa teraz glownie i nastepuje naturalny proces zwieekszania roznorodnosci reprezentacji naszego kraju za granica. tylko po co tyle tekstu?

@Monalka: No wiadomo, że wszędzie są marginesy i że różnie to bywa. Mogłam po prostu mieć pecha przy sytuacji 1 i 2, a na sytuację 3 po prostu trafiłam, bo jestem Polką (no inaczej by mnie tam nie bylo) a zdarzyć się mogła na 'nocy łotewskiej' albo zwykłym klubie. W dodatku jak za granicą widze pijanego dajmy na to Greka to się za niego nie wstydzę, tylko za Polaka, a tu
@su1ik:

bronilas z poczatku


Czekam na cytat gdzie broniłam patologi. Bronię ciągle srania na cały kraj za to, że za granicą trafia się patologia.

w tv jakies pogadanki byly


Jakiej telewizji i jakie pogadanki? Jak rozumiem mieszkasz tutaj w Niemczech patrzac po tym jak dobrze znasz sytuacje wiec czekam na zródło.