Wpis z mikrobloga

@Partyzant91: pamiętam jak dziś, że ta książka rozwaliła mi mózg XD zaczęłam ją czytać z nudów i się przez jakiś czas nie skupiałam, a potem się ogarnęłam i próbowałam zapamiętać całe zwariowane wątki, które się ostatecznie na nic nie składały, ale wytężałam wyobraźnię aż w końcu przy fragmencie o policzkach jak jabłuszka zrozumiałam, że to taki styl XD łezka się w oku kręci (u)
  • Odpowiedz
@skrajnaa: to nie tak że jest mega słaba czy coś. tylko bywa naprawdę nudna jest parę scenek które są śmieszne i błyskotliwe ale całokształt wypada nie współmiernie do hajpu.nie ma tego czegoś co poskoczeniu daje ci do myślenia.

a co do książek to fantastyka typu zajdel lem troche powiesci typu wiesława myśliwskiego etc troche literatury faktu pokroju rozmów z katem ale ogólnie to nie mam ulubionych pisarzy czy gatunków podjade pod
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Ta książka to największe rozczarowanie czytelnicze mojego życia. Owszem, jest parę fajnych pomysłów, ale miałem ogromne oczekiwania, a tu słaby język, trochę na siłę wydumane absurdy, dłużyzny. Joseph Heller napisał właściwie tylko to i nic więcej ciekawego, co też o czymś świadczy. Ja wiem że ma grono fanów, że klasyka literatury, ale mnie nie porwało i z ulgą odłożyłem przeczytane na półkę.
  • Odpowiedz