Wpis z mikrobloga

Siemka podróżnicy. Czytam o najtańszym spaniu w Amsterdamie, czyli na polu namiotowym. Brzmi to dziwnie jak na city break, ale jest tanie. Sanitariaty są, wszystko jest to myślę, że mogę skorzystać. Czy miał ktoś z tym do czynienia? Mam na myśli Vielegenbos Camping albo Zeeburg Camping.
#amsterdam #holandia #podroze
  • 8
@perki51: Zimno? 13-15 w nocy dla mnie idealne pod namiot. Problem z AirBnb w Amsterdamie to cena. Jest mocno drogo, a do tego nie można zostawić auta tanio. Na polu mam tani parking. Muszę jechać autem, bo transportuję je za Amsterdam.
Noo auto w Amsterdamie to tylko na parkingu kilkanaście kilometrów przed miastem + przejazd metrem, więc w twoim wypadku kemping może być w porządku, tylko pamiętaj o jakiejś folii, bo jest całkiem deszczowo ;)
@perki51: 8 euro za dobę parking. Wiem, że to nie jest najtaniej, ale po podzieleniu na dwie osoby robi się okej. Za płotem kempingu można wg nich stawać za darmo, bo nie ma tam już żadnej strefy. To tylko dwie doby, więc spoko może być i 8 euro jeśli będę miał pod nosem auto, a nie gdzieś daleko.