Wpis z mikrobloga

Kupno telefonu MyPhone X Pro było wielkim błędem.
Ich "flagowy" model był sprzedawany z Androidem 6.0. Do tej pory nie ma aktualizacji i jej nie będzie. Po co kupować najlepszy telefon danej firmy skoro nie można liczyć na żadne aktualizacje.
Rok po wypuszczeniu telefonu nie ma do niego żadnego pokrowca ani szkła. Wygląda to tak jakby wypuścili telefon do sprzedaży i nic więcej nie mieli zamiaru z nim nigdy robić.
Poza tym ramka telefonu przeciera się, a osłona aparatu pękła pod wpływem nagrzania się wykonanej z metalu ramki. Wymiana tego elementu kosztuje 550 zł przy cenie telefonu 1299 zł i oczywiście jest to moja wina bo dla nich nie liczy się to, że ktoś źle zaprojektował obudowę telefonu i nie przewidział takiej sytuacji.
Nie polecam nikomu tej firmy i odradzam kupno czegokolwiek od nich.

#telefony #smartfon #myphone
  • 6
@FajnyTypek: Nikt mi go nie polecił. Sam się na niego skusiłem i kupiłem go przedpremierowo. Teraz wiem, że popełniłem błąd ale zdecydował się na kupno tego telefonu ze względu na to, że wcześniej kupiłem od nich myPhone Luna. Według mnie Luna była świetnym telefon i używam go do tej pory. Nie mam z nim żadnych problemów. Niestety X Pro już taki nie jest...
@pavel202 oni cały czas zapierają się, że to polski produkt wykonany w Chinach, a to Chińczyk "nomu" z nową naklejką. Ich serwis to kpina. Części zamiennych oczywiście nigdzie nie można dostać. Sam trafiłem na taki kwiatek jak 7pinowe złącze micro USB w telefonie który nie ma nawet otg. Radzę też uważać na ich "pancerne" telefony w których pęka ekran po upadku z 0,5m xD
Część ich słuchawek dostaję aktualizację, której można dokonać