Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki spod tagow #twfnobf #zwiazki #rozstanie pomozcie mi jakos. Tydzien temu rozstalam sie z niebieskim, po 4,5 roku bardzo burzliwego zwiazku. Oboje wiemy, ze to nie ma juz sensu. Wszystko od a do z bylo kompletnie porabane, zbyt wiele emocji, pochopnych decyzji. Poznalismy sie majac po 17 lat, taki szmat czasu, praktycznie cale wejscie w doroslosc spedzilismy razem. Czasem jeszcze pekam troszke, widze, ze on tez. Ale byla to nasza wspolna decyzja, to co sie o------o pozniej to opowiesc na 3 wpisy. Bardzo zle sie dzialo, ile k--w itp. poszlo, ile tajemnic wyszlo, jakie mosty popalilismy... Z drugiej strony ciagle zastanawiam sie co bedzie, jesli moj kolejny zwiazek bedzie ogromna klapa, a on ulozy sobie zajebiscie zycie (dokonalam wyboru, ktory ekonomicznie moze byc dla mnie zly w bardzo dlugiej perspektywie, za to mam cos zapewnione, ale za to on i jego wybor maja ogromne szanse na niepowodzenie - jednak jesli sie powiedzie, to tak konkretnie i z przytupem), albo zacznie r----c na potege a ja nie pozwole sie nikomu dotknac przez to co mi robil z psychika przez tyle lat? Albo jak mu tam nie wyjdzie, zostanie calkiem sam, jak on sobie poradzi? Albo ja trafie jeszcze gorzej, na kogos, kto zdradzi, wykorzysta podstepem, po jakims czasie okaze sie calkiem inny? Nadal bardzo go kocham #logikarozowychpaskow Wiem, ze sie nie zmieni, a jednak to cos co znam, przy nim czasem czulam sie jak w niebie. No i zawsze moge trafiac na samych p-----w, w koncu zostane stara panna z 2 rownie starymi psami. A on w tym czasie znajdzie taka kobiete petarde jak z okladki, dorobi sie gory dolanów czego tak bardzo pragnie, na zawsze zostanie o takim gangsta #lobuzkochanajmocniej piotrusiem panem i mu sie uda. No i w sumie tego mu zycze, z calego serca, zeby zrealizowal wszystkie swoje plany. Ale co ze mna? Jak sie ogarnac w nowej rzeczywistosci, jak nie wrocic do toksycznej relacji czy cos. Wygadalam sie przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem o c--j chodzi w tym wpisie, ale zawsze w-------o mnie to;

A on w tym czasie znajdzie taka kobiete petarde jak z okladki


Za każdym j-----m razem. Nie wiem skąd u was ten idiotyczny wniosek, że KAŻDY facet chce kobietę jak z okładki. Tylko niepotrzebnie się nakręcacie tymi projekcjami, czym w--------e i siebie i faceta.
  • Odpowiedz
OP: @sil3nt: bylam z kims 4,5 roku. Zawsze miedzy nami bylo srednio, z perspektywy czasu stoczylam sie przy nim. Z drugiej strony przeciez nadal go kocham, byl ze mna i tyle mnie z nin laczy... No i jak ja sobie poradze bez niego. Jak w ogole jako czlowiek ogarnac sie po pierwszym, dlugim zwiazku?
A dlaczego facet chce baby jak z okladki... Nie o to chodzi, po prostu taka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania różnie. U mnie to było raz 12 miesięcy a raz jakieś 3. Pamiętam jak dziś, że chciało mi się śmiać z tej mojej głupoty, ale młoda byłam. To troche jak odwyk. Odstaw go zupełnie a szybciej minie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co za s----------e. sorry za szczerość. dlaczego zamiast skoncentrować się na swoim szczęściu, zastanawiasz się, czy aby jemu lepiej się nie powiedzie.
a może chcesz się odnieść do mnie? jestem w bardzo szczęśliwym związku. psuje ci to humor?
nienawidzę takich osób. co cię obchodzi jego życie, skoro zakończyliście związek?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie myśl o tym jak będzie wyglądał jego kolejny związek, ani jakiekolwiek jego poczynania. To już nie jest Ci do niczego potrzebne.
Nie zastanawiaj się także czy Twój wybór jest "ekonomicznie" zły, bo jeśli doszło do sytuacji, które spowodowały, że konieczne jest zakończenie związku, to czemu uważasz, że powinnaś jednak z nim być, mimo że byłabyś nieszczęśliwa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: weź się kobieto skup na sobie.
To nie konkurs kto pierwszy ułoży sobie życie.
a niech na i z okladki babke, no i co?Jak masz ze sobą problem,to pracuj nad nim - ogladajac się na to,co robi w swoim życiu eks tylko Ci ten problem pogłębi.
To zła droga. Bardzo zła.
  • Odpowiedz