Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z tym internetem lte w plusie, podobno w zasięgu sieci lte jest bez limitu danych prawda to czy jednak po przekroczeniu jakiegoś transferu jest jakiś kaganiec. jaki macie transfer bo mam na próbę ten internet w domu i miałem niby max 45Mb/s na pobieraniu na speedtest #internet #lte #plus
  • 8
  • Odpowiedz
@misiek12394:
Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykorzystasz pakiet podstawowy, prędkość transmisji danych zostanie obniżona do 32 kb/s. Jeśli jednak korzystasz z usługi „Internet LTE bez limitu danych” to będziesz mógł dalej korzystać z Internetu w technologii LTE.

Przy dużej ilości pobieranych danych, chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi możliwość korzystania z sieci, system może nałożyć ograniczenie prędkości transferu, zgodnie z polityką FUP.

Aby przywrócić pełną prędkość Internetu, możesz dokupić jeden z pakietów extra.
  • Odpowiedz
@misiek12394: Doprecyzowując, ograniczenie prędkości do 32 kb/s występuje, gdy korzystasz z technologii 2G/3G, natomiast jeśli posiadasz usługę „Internet LTE bez limitu danych" to po wykorzystaniu pakietu podstawowego, będziesz mógł korzystać z transferu z maksymalną dostępną prędkością.

Zastosowanie FUP-a w praktyce może skutkować (ale nie musi) obniżaniem prędkości. U takich użytkowników wraz z rosnącym, znacznym zużyciem danych, tego typu ograniczenia mogą być coraz bardziej nasilone i ustępować dopiero z początkiem kolejnego cyklu
  • Odpowiedz
  • 0
@Specjalista_Plus ta oferta plusa jest trochę naciągana moim zdaniem bi niby "LTE bez limitu" ale jednak FUP może narzucić ograniczenie i gdzie tu logika? Jak bez limitu to bez limitu proste . Żadnym usprawiedliwieniem dla mnie nie jest to że plus stara się zapewnić destep do sieci każdemu uzytkownikowi. Obchodzi mnie mój dostęp do internetu anie to czy komuś może zabraknąć neta, to kłopot plusa jeśli nie umieją tego zrobić niech nie
  • Odpowiedz