Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: Mamy 10 cyferek w arabskim zapisie. Każda sie od siebie różni, można mieć wątpliwości gdy oceniasz ucięte w połowie 3,6,9,8. Ale ni uja 4rki nie da sie pomylić , żadną inna cyfrą.
Dla Ciebie widac namacalne dowody sa do podważenia, za to jakieś komentarze osób którym coś się wydawało mają większą moc.
Nie mam pytań.
@dioxyna: Nie mówimy o cyferkach, bo przyznałam, że nie zauważyłam. Nawet nie skupiłam uwagi na godzinie, zależało mi na znalezieniu daty 28.04.Dyskusja zeszła na obliczanie godzin i tym samym meritum sprawy, czyli usunięcie wpisu z 28.04 zostało przysłonięte przez polemikę nad tym, co widać. Dowód na usunięty wpis przedstawiłam. Do błędu się przyznałam, na to mnie stać, roztargnienie wzięło górę o nocnej porze. Poziom człowieka oceniajmy jednak na podstawie szerszej niż,
  • 1
@stopmanipulacji1111 @dioxyna @1ncogn1t0r
Na FB wygrzebałam coś takiego....
Ten dopisek na górze nie jest mój.
Anka usunęła post bo usunęła (bo hejt, bo nieaktualny.)...ale post z 30...
Rozumiem, że pomyłka zinfo jest jasna..(łącznie z tym, że google indeksowało datę z 28 przy artykule, który też jest usunięty i wstawiony nowy...)
Nie mylcie bogatyni24.tv z zinfo. Polecam sprawdzić historię edycji właśnie posta na bogatyni24.tv, oni robili kopiuj wklej chyba bez udostępniania....
Jak jeszcze
Pobierz
źródło: comment_wGKI0IJKhggJhAfWA6n0D7sZX1IstJza.jpg
@33t: to, że wstawili nowy i usunęli stary nie jest dowodem, ale nie będę na noże walczyć, bo nie zweryfikujemy tego tutaj, będą to słowa przeciwko słowom. Zastanowiło mnie działanie rodziny i uwaga poświęcona sprawie dementi nad wpisem z fb. Dziwne to było i zastanawiające, opublikowany post był widoczny właśnie tego dnia. Człowiek publikuje i jest, inni czytali też tego samego dnia. Chyba, że wpis nie był jej autorstwa... Tym powinna
@dioxyna: przecież wstawiłam dwa, jeden z info, że ta wiadomość na fb już nie istniene, druga, fragment powiększony sceenu z portalu bogatynia 24tv, z zapytaniami, gdzie tamten oryginalny wpis. (jest wyżej, tyle ataków a Ty go nawet nie widziałaś...) Nic więcej nie ma prócz tego ale to i tak o czymś świadczy. Informacja wrzucona na fb to wpis, został opublikowany, potem dopiero był kontakt przez messangera i tu jest dopiero data.
@1ncogn1t0r: A po drugie... zmęczenie i zbyt pochopna odpowiedź sprawiły, że nie zauważyłam jak wprowadzasz mnie w błąd. Dlatego wciąż mi się nie zgadzało, co piszesz... a więc... Żadne EE i zmiana czasu, bo to screen tej babki, która komentowała post z bogatynia 24tv.!!! Dzisiaj jeszcze raz się temu przyjrzałam. Co za perfidna manipulacja ale moja wina, że skacząc po sceenach nie miałam ich obok, do porównania. Ostrze robił screen o
@stopmanipulacji1111: Powiedz mi jak to układasz w swojej głowie, ze siostra przed upadkiem z okna wiedziała co sie stanie?
Domyślam sie, ze upadek wg Ciebie byl ukartowany celowo?
Skąd wiec siostra miala wiedzieć w jakim stanie będzie Magda po upadku? Jakie będą obrażenia? Czy przeżyje, czy moze będzie wymagać operacji?
@stopmanipulacji1111: Taa, manipulatorów. Bo ktoś inaczej podchodzi do sprawy i nie uznaje jakiś śmiesznych komentarzy z Internetu. Odpowiedz proszę na moje pytania dotyczące teoretycznego celowego wrzucenia info o wypadku przez siostrę Magdy.
@dioxyna: Nie odpowie Ci, bo na tym właśnie polega ten podstawowy problem, którego twórcy spiskowych teorii zdają się nie dostrzegać: absolutny brak motywu. Teoria może być bezgranicznie absurdalna, stojąca w sprzeczności z faktami i okolicznościami, ale co z tego. Skoro ktoś tak napisał w anonimowym komentarzu, to tak musiało być i już ( ͡° ͜ʖ ͡°)