Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: Jak się to zestawi z wypowiedzią Markusa o powód nagrywania rozmowy i upublicznienie :" Wrzuciliśmy film na YouTube z ustawieniami publicznymi a nie prywatnymi. Musieliśmy go gdzieś zabezpieczyć. Mojej Madzi szefowa prosiła, żebyśmy jej to wysłali, bo potrzebowała dla osoby, która mogłaby się transportem medycznym zająć. Upubliczniony został przypadkowo i niepotrzebnie – przyznaje."- to albo banda idiotów i działanie na spontan, albo w tym szaleństwie matactw i kręcenia bez sensu
A poważnie mówiąc, to już było wyjaśniane:

Jest w tym też trochę "naszej zasługi". Data przy artykule na temat apelu na naszym portalu nie zgadzała się z faktyczną datą publikacji. Niestety, zawiódł nasz system. Błąd został naprawiony już dawno, ale niewiele to zmieniło...

To prawda. Jestem oskarżana o to, że wszystko wiedziałam, zaplanowałam, bo post wrzuciłam 28 kwietnia.

Dziś mamy okazję to wyjaśnić...

Apel Anny Cieślińskiej został opublikowany na Facebooku 30 kwietnia.
@stopmanipulacji1111: Dlaczego tak uparcie przy tym nastajesz wiedząc, że to błąd na portalu? Portal też współpracował z układem wrocławskim? Po prostu, moja logika tu się załamuje, nie widzę sensu, żeby siostra miała coś takiego robić ( a już zwłaszcza jeśli brała w tym udział). Nie wiesz też jakie informacje dostawała w tamtym czasie siostra a jakie Markus- mogły się różnić w określonych godzinach.
@dioxyna: ano właśnie, i tu nawet muszę Ci przyznać rację, bo o to chodzi. Podawali niespójne informacje a przecież byli w stałym kontakcie, tak uparcie stoją na stanowisku, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego...a może wiedzieli tyle ile informacji udało im się wyszarpać, może Markus prowadził z nimi podwójną grę...itp, nie zamierzam snuć hipotez, ale to powinno być dla prokuratury dziwne a nie normalne.Usuwanie oryginalnego wpisu nie było potrzebne, gdyby nie
@stopmanipulacji1111: Błagam, strefy czasowe to nie jest jakaś rocket science ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[TEKST PIERWOTNY godzina 17:30]


Odejmujemy 1h, wychodzi 16:30 (po zaokrągleniu z 16:33). Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć...

Weź teraz głęboki oddech, szklankę wody i zastanów się przez kilka minut nad swoimi kompetencjami do prowadzenia tego internetowego "śledztwa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stopmanipulacji1111: A nie pomyślałaś, że usunęła wpis na fb bo gromada rządnych krwi orków ją napadła?Dodatkowo niejasność wpisu mogła powodować powiększanie się internetowego hejtu na rodzinę? Próbuję się wczuć w jej sytuację, nie chciałabym... Serio, to co ludzie wypisywali i nadal wypisują to wstyd. I dla przykładu kilka osób powinno za to odpowiedzieć, żeby nauczyli się odpowiedzialności za słowa.
A to, że stali za sobą? Mają prawo- znają się lepiej niż
@1ncogn1t0r: chyba jednak nie muszę....nie zrozumieliśmy się, więc jeszcze raz...
1--- 16.33 nawet przy zaokrągleniu to nie 16.44(jak podaje teraz w sprostowaniu portal), kilka minut ale świadczy o kombinowaniu z czasem.
2----przejrzyj jeszcze raz moje screeny, pierwszy oryginalny, o który internauci pytali pisany był o 20.17, tylko nie ma tam daty.....portal wymyślił 17.30 z kapelusza, a aktualizację o 20.00?
@stopmanipulacji1111: OK, czyli jest gorzej niż myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieślińska napisała do redakcji o 16:44 czasu polskiego. Redakcja opublikowała post o 17:33 czasu polskiego (16:33 czasu brytyjskiego).

20:17 na Twoim screenie to godzina w momencie robienia screena w telefonie.
@1ncogn1t0r: Screen mógł być wykonany w momencie ukazania się, piszę mógł, bo tego nie udowodnię,wiem natomiast, że został upubliczniony zaraz po wpisie, w czasie nie odbiegającym od oryginalnego znacząco. Dlatego też nie podawałam godziny publikacji wpisu, a skupiałam się na dacie przed 30.04. Dalej mamy nieścisłość czasową i Twoją próbę zdyskredytowania mnie.
@1ncogn1t0r: naturalnie, bo tak napisano w sprostowaniu.....jeśli to takie oczywiste, to dlaczego usuwa się oryginalny wpis? Z oryginalną datą i godziną? Nie z powodu hejtu, bo tam było zatroskanie, hejt jeszcze nie miał "powodu" się pojawić Więcej internautów czytało właśnie ten oryginalny, co widać w komentarzach na screenie z Bogatyni, ale nie tylko. Najważniejsza jest tu nieścisłość co do daty, godzina przy okazji zaczęła im się sypać. Tej oryginalnej przy wpisie
@1ncogn1t0r: jeżeli tam jest 4, co nie jest zbyt wyraźne , ale zakładając...to fakt, wówczas cztery godz. Przypominam Ci jednak, że zacząłeś analizować czas wykluczając końcowe niespójności czyli 33min czy 44min, bo to nie było wg Ciebie istotne, dla mnie przykład dezinformacji. Ja skupiłam się na tym, co było widoczne gołym okiem, więc data zapamiętana nie tylko przeze mnie. Data była punktem wyjścia i powodem usunięcia postu. Nie hejt.