Wpis z mikrobloga

@1ncogn1t0r: wiedziałam, że zaczepisz się o ten błąd, tylko na to czekałam... no i proszę. Nie zdążyłam już poprawić. Panie Nieomylny. Reszta bez zmian. Dałam się wczoraj zrobić jak niemowlę, ale na szczęście przeanalizowałam jeszcze raz. To post Bogatyni24tv, gdybyś to Ty nie miał dziś okularów... nie post Anny C na jej profilu, który został opublikowany i usunięty. Tyle faktów.
@1ncogn1t0r: No wychodzi na to, ze
A) "zabójcy" Magdy obliczyli trajektorię lotu ciała Magdy i z matematyczna dokładnością z pomocą egipskiego patomorfologa zaplanowali zręcznie mające powstać obrażenia i plan wykonali ( wszak tam mieszkają zdolni inżynierowie ).
B) Siostra Magdy jest uzależniona od hazardu i postanowiła zaufać Egipcjanom i ich wyliczeniom ryzykując swoja wolność ( za współudział moze trafić do więzienia) budując post dwa dni wcześniej ( na uj on został
  • 1
@1ncogn1t0r @stopmanipulacji1111 @dioxyna
Kolejność:
Anka wstawia prośbę o pomoc
Bogatynia24.tv ma kopiuj wklej posta u siebie z 30 z 16:33 (edit kilkukrotny posta)
Później kontaktuje się z zinfo 16:44, którzy pieprzą datę i linkują do posta Anki, potem usuwają stronę z artykułem i poprawiają datę
Anka usuwa post u siebie
Natomiast na e-bogatynia, nie wiem co było, jest tylko oświadczenie z 4 maja w postach na FB.
Zinfo, e-bogatynia i bogatynia24.tv to
@dioxyna:

A) "zabójcy" Magdy obliczyli trajektorię lotu ciała Magdy i z matematyczna dokładnością z pomocą egipskiego patomorfologa zaplanowali zręcznie mające powstać obrażenia i plan wykonali ( wszak tam mieszkają zdolni inżynierowie ).


Dałbym tu dwa plusy gdyby było można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dioxyna: chciałaś screeny, to masz... przynajmniej nie wymyślam sobie, że coś było. Komentarze osób zaskoczonych brakiem oryginału i szopką z aktualizacją postu nieoryginalnego są w pewnym sensie świadkami, że takowy z 28.04 był. I nie post Bogatynitv24 tylko Anny C. Z tego co wiem, nie ma możliwości wstawiania sobie dowolnej daty publikacji na profilu, dzieje się to automatycznie w momencie publikacji.
@stopmanipulacji1111: Powtarzam po raz setny, ja chce screeny z dziewiczego postu- tylko to mnie przekona, bo moja logika sie nie podda tym tłumaczeniom nijak nie widzę sensu by siostra Magdy celowo to umieściła przed wypadkiem. Nie wierze kilku osobom z Internetu którym coś się wydawało.
@dioxyna: 1.Jest tylko ten bez daty od Ostrza
2. Są liczne zapytania o tamten oryginalny(kilka screenów tutaj to pokazuje),właśnie na zinfo.pl
3.Nie twierdziłam, że jest to sensowne, ale poruszyłam powód zaprzeczania dziwnej manipulacji zinfo.pl i aktualizacji na portalu bogatyńskiej tv tak na prawdę nie tego wpisu, który był, a wpisu Bogatyni24tv
4.Komentarz z postem pytającym o powód usunięcia polubiło 276 osób, oni wszyscy mieli urojenia?
5.Post został usunięty ze strony siostry
@dioxyna: a ile osób z Tobą współpracuje, że mówisz My.....Pytałaś, masz. Możesz to za przeproszeniem "o...ać", odpowiedziałam, żeby nie było. Poświęcam czas nie po to, żeby drugi raz omawiać to, co widać. Każdy sobie sam pomyśli, ale po usunięciu materiału, nie ma o czym i o to chodziło.
@stopmanipulacji1111: Zabawna jesteś. Wiem, że osoba która tu kiedyś brylowała i ukazywała swoją szaloną, paranoiczną formę (ostrzesprawiedliwości) wprowadziła tu zasadę, że ja i ogólnie KAŻDY kto wypisuje komentarze które nie są po "mejnstrimowej" stronie dyskusji w internetach działa w gangach internetowych. I ta myśl jest wciąż pielęgnowana tutaj, ale zapewniam Cię, że nikt mi nie płaci ani nie działam w niczyim interesie. Ot tak zwyczajnie mam prawo pisać co chcę, nie