Wpis z mikrobloga

@33t: To się może w każdym momencie zmienić, czasem celowo wysyła sie w publikę taki blef. Ale wiedząc, że do rozwiązania sprawy potrzeba tylko pism egipskich, wiedząc, ze minęło juz sporo czadu, można przyjąć, że polskie podwórko zostało już przebadane i jednak nikt nie bral udziału w zorganizowanej grupie przestępczej handlującej kobietami.
: "Postępowanie jest w toku. Do tej pory zabezpieczono między innymi komputer i telefon zmarłej, przesłuchano ponad 150 świadków. W trakcie postępowania specjalny zespół śledczych, powołany przez prokuratora krajowego, zgromadził dowody na dwóch tysiącach kart w 10 tomach akt. Wciąż badane są różne hipotezy. - Każda z nich, przyjęta na początku tego postępowania, jest weryfikowana. Na tym etapie, na dzień dzisiejszy, możemy jedynie wykluczyć udział narzeczonego pani Magdaleny Ż., Markusa W. w
  • 2
@stopmanipulacji1111

W toku postępowania wykluczyli jak do tej pory chłopaka.... co w tym niejasnego ....? Nie zakończyli śledztwa...
Masz jakiekolwiek potwierdzenie, że prośba o pomoc była wcześniej z transportem? Screen z FB? Z ciekawości pytam...bo wszyscy o tym mówią, że pamiętają, że na pewno, ale nic więcej nie ma... oprócz omyłkowej daty z akualizacji z portalu?
Kwadrat sprytnie zadbał o siebie, podsyłając rodzinie tych ze współpracującej kancelarii....

Tu o telefonie i biegłych...
  • 0
@dioxyna A wiadomo gdzie Koty wystąpią?czy z TVP czy TVN się dogadali? Zamieszanie i podniesienie oglądalności murowane w przyszłym tygodniu (?), przynajmniej sensacyjny jakiś nagłówek ;)
@33t: Oj, oby dotrzymali słowa i w ogóle doszło do tej konferencji, bo totalnie ich skreślę jak znów sie wymigają. Nie mam pojęcia, ktora tv ich wspomoże.Każdy obiecuje gruszki na wierzbie a to Kotki, a to pan Gadowski, a co do czego przyjdzie pewnie będzie zero konkretów i same bajania o niewidzialnych układach, co by podkarmić paranoiczną część widowni tego przedstawienia. Egipt leci w uja, dobrze by bylo, żeby choc u
@33t: nie zapisałam screena, ale widziałam wpis, komentowany był później szeroko, bo budził uzasadnione emocje, jakby wiedziała, że za chwilę będzie potrzebny transport...(pominę już wielokrotnie zmieniane zeznania Markusa na temat tego transportu)...a tłumaczenie się portalem zinfo.pl...tak jak napisałam.
Kolejna sprawa- wykluczenie winy Markusa- użycie zwrotu" na razie ,na tym etapie" ze zwrotem "wykluczyliśmy" to manipulacja, bo jedno wyklucza drugie, chyba, że jest to działanie celowe, by opinia publiczna łyknęła to niejako
  • 2
@stopmanipulacji1111

Portal Bogatyński zaktualizował jakiś artykuł z 28, stąd pomyłka z datą. W treści jest o transporcie i o solczaku, o urazach, których i nie miała Magda przy nagrywanej rozmowie, więc czasoprzestrzennie niemożliwością jest, że napisane to zostało wcześniej niż 30....
@dioxyna: żaden zły trop tylko dziwna informacja na fb wrzucona z całą pewnością wcześniej niż 30.04, dziwnej treści, co niektórzy próbowali tłumaczyć "nieudolnym " językiem czy emocjami, ale taki wpis był. Sprostowanie nastąpiło później z datą 30.04 i skierowaniem uwagi na hejt. Wpis na fb przepadł a były tam komentarze niestety. To świadczyć może o mijaniu się z prawdą lub powiedzmy wprost, kłamstwie.
@dioxyna: ręce opadają....można wszystko....
czyli każdy pod tym postem też był wrogiem Anny C i zmieniał umyślnie godziny wpisu komentarza, no to jest faktycznie teoria spiskowa. Dlatego min usunęła komentarz no i treść posta....co najmniej dziwna, jak całe zdarzenie.
@dioxyna: To 33t napisała o aktualizacji artykułu na zinfo.pl z 28.04. Mnie wydaje się,(tak to pamiętam) że to był 29.04- ale z pewnością nie był to 30.04. Klon nie jest więc tym razem potrzebny. Niewiele osób tutaj przywiązało do tego większą uwagę, ale ślad został, tylko już bez komentarzy i daty. Ostrze spr też poświęcił temu chwilę, bo to było zastanawiające.Jeszcze bardziej stało się po usuniętym poście na fb.
@stopmanipulacji1111: Dobrze, spróbuję Cię zrozumieć. Wg Ciebie siostra napisala ta wiadomość wcześniej ( co miało stanowić alibi dla bandy siostra-Markus-Zloty i reszta). Umieściła tam szczegóły obrażeń Magdy po upadku z okna, informacje ,ze Zloty tam po nią jedzie i prosi o pomoc w transporcie siostry by otrzymała profesjonalną pomoc medyczną. Pytanie sie rodzi w mojej głowie: Po co? Jeśli mieli coś do ukrycia bardziej logiczne i na ich rękę byłoby nie
@dioxyna: Nie mnie musisz rozumieć, bo to nie ja zmieniałam zeznania medialne i nie moje wpisy....
Tu muszę jednak sprostować ten 29.04, bo jednak sprawa jest ciekawsza i był to 28.04. I pytanie nie do mnie dlaczego i co autor chciał uzyskać. Czasami ich zachowanie to raczej Gang Olsena, co było celem,czy daty i godziny zdarzeń z Egiptu są prawdziwe,tu powinna wywiązać się prokuratura i nie przyjmować matactw.
Pobierz stopmanipulacji1111 - @dioxyna: Nie mnie musisz rozumieć, bo to nie ja zmieniałam zez...
źródło: comment_TJORVBAzSMjFNL3FRVCLMSvWdTTRjkVM.jpg