Wpis z mikrobloga

@getin w swojej zielonej karierze mało gdzie widziałem sam grid :) ostatnio robiłem badania statystyczne dla firm z lubelskiego. Okazało się, że top100 największych firm 50% nie ma nawet RWD. Istnieją strony, które oparte są tylko na flashu. Dalej w tej samej setce jest sporo firm z brakiem polityki cookie itd. SSL jest używany w top100 w lubelskim przez 3 firmy. W Wordpressach w 99% ścieżki do wpadmin są niezmienne, nazwy
  • Odpowiedz
@getin hehe nie robię znajomym tylko mówię jak jest ;) i trochę narzekam na #!$%@? rynek. Nie oszukujemy się jak wejdzie RODO to połowa firm w Polsce po kontrolach ogłosi upadłość. Choć tak naprawdę już w tym momencie nawet nie spełniają dyrektyw UE. Pomijając cookie i inne gówno. Ponad 45% z firm z Lubelskiego nie posiada Analitycs. Albo przykład z dzisiaj: dzwonię do zakładu produkcyjno uslugowego. Dowiedziałem sie, że istnieje z
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario nie akurat nie ;) Bardziej chodziło całościowo o emarketing. Z czego chodziło o realną rozmowę, co planują z tym zrobić, dlaczego mają z tym takie problemy itd.
@MegaZU0 cóż właśnie to robię w jednej firmie :)
  • Odpowiedz