Wpis z mikrobloga

Oj Wykopki ale mam jebitny ból dupy. Musze się komuś anonimowo wygadać bo mnie #!$%@? trafi. Akcja 100% true.

Mieszkam ze swoim #niebieskipasek od roku, jakoś niedługo po tym, jak zmarła jego mama. Oboje pracujemy, utrzymujemy sie sami, jakos dajrmy rade. Mieszkanie jest duze na tyle, 75m2, że co jakiś czas mieszka z nami jego ojciec, ale na stałe w osobnym pokoju wegetuje tam jego brat. Wegetuje to najlepsze słowo. 40 letni alkoholik, bez perspektyw, który właśnie dostał 500 zł dożywotniej renty, bo niezdolny do pracy, a jego chlebodawca nie przedluzyl mu umowy po 2 letnim l4. Chleje codziennie z 10 biedronkpwych vipow, nic mam nie pomaga, tylko #!$%@? i syfi. Jak moj robil remont 2 tygodnie temu, odnawial sciany w pokoju jego ojca, to on nawet paluszkiem nie kiwnął. Najlepsze jest to, że pol roku temu odebrali mu prawko za jazde po pijaku, i sąd wymierzył mu karę 7 tysiecy zl. 2k grzywny, 5 tysiecy. Tutaj wkracza logika mojego przyszlego tescia. Hurr dur, jemu trzeba pomoc, bo biedny bedzie (mial wszystko od rodzicow, od nowego auta, plus np drogich jak na lata 90 wakacji itd, itp. Przy czym moj luby zdecydowanie nigdy o nic rodzicow nie prosil).

Do sedna. Moj niebieski ma urlop. Od rana slyszy tylko psykajace puszki z piwa, a hitem jest zamowienie dla przez bracika i jego dziuni obiadu za 60 zl, bo ich #!$%@? stac. Co robic? Wiemy, ze nie daj bog cos sie stanie z tesciem, to my bedziemy go mieli przez cale zycie na glowie. Jestem zalamana.

#alkoholizm #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #feels #przegryw
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@histaminapusz: Sami jestescie sobie winni. Jestescie doroslymi ludzmi, nikt i nic Was tam nie trzyma. Mozecie sie w kazdej chwili wyprowadzic do pokoju.
W niewielu zdrowych rodzinach para mieszka z bratem. A co dopiero w przypadku rodzin(albo raczej elementu) patologicznego.
Nie wiem w imie czego tam tkwicie, czy Wam wygodnie bo czynszu nie trzeba placic, czy usprawiedliwiacie sie moralnie (niebieskiemu sie nalezy, bo mieszkanie w 50% jego) czy martwicie sie
  • Odpowiedz
@histaminapusz: Zaraz zaraz, tak samo za darmo dostaliście to mieszkanie, jak i brat i może sobie tam robić co mu się podoba - znając życie i tak ten 40 latek ma najmniejszy pokój, a wy (ty) sobie zagrabiłaś resztę i najlepiej jakby go wykurzyć. Bo nam się należy, a pijakowi nie.. bo nie!
  • Odpowiedz