Wpis z mikrobloga

Bede kupowal myszke i podkladke do cs go, mam zamiar wziac podkladkie zowie gsr i myszke zowie ec 2a, do tej pory gralem na starej myszce za 40 zl i bez podkladki wiec nawet nie wiem jakie mam dpi, i nie wiem czego chce, sugeruje sie tylko opiniami w necie. Git czy w tej cenie 280 i 130 wziac cos lepszego? A moze jest cos tanszego a tak samo dobrego?

#csgo
  • 9
@Aqwrc chyba jestem już stary:( , pewnie nie wiecie że Na lanie kiedyś się zbierało po 30-40 osób z jednego osiedla i rąbanka. Ale to były czasy których wybmłodzi pamiętać nie możecie. Gdy istniała Polska liga q2, to placówki 4vs4 grało się od 2:00 do 4:00 żeby ligi były ę granicach 30 ms
@Perlo chciałem powiedzieć jak to wygląda z perspektywy czasu , kiedyś myszka kulkowe ping 50 i tyle było trzeba żeby łowić Szwedów i Finów na arenie międzynarodowej. Święta trójca quake'a 2 Polska Szwecja Finlandia
@Soulmyr: @krav: @Perlo: troszkę śmiechłem z Janusza ale OK xD kulki i FPS to bagno było straszne, Age of Empires i Heroes 2 i 3 cisnęło się na kulkowych i to były dobre czasy spędzania całej nocy z kumplami oraz zostawiania gry bez zakończenia bo każdy już senny lub wystarczająco napity. Ale zaciekawiła mnie ta scena Q2, nigdy się tym nie interesowałem, a w Q3 to już ciekawiej było.