Wpis z mikrobloga

Biuro Detektywistyczne Krzysztofa R. oraz Kancelarie Adwokackie Duliniec Jurewicz Szcześniak zawiązały stałą współpracę gospodarczą, w zakresie ścigania przestępstw przeciwko znakom towarowym. Kancelarie będą reprezentować podmioty gospodarcze, w tym globalne marki, będące Klientami Biura Detektywistycznego -
link

Sebastian Duliniec (pierwszy z prawej) to pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk.

Było na FB, ale tu chyba nie?

Więc tak - 'detektyw', który pod pozorem pomocy rodzinie zmarłej zakończył swój 'projekt' wnioskiem (choroba psychiczna + samobójstwo + brak udziału osób trzecich) najgorszym pod każdym względem dla swojego klienta (brak ukarania winnych, zszargany wizerunek zmarłej, brak odszkodowania, ewentualnie nawet jakieś koszty). Z tymi wnioskami rodzina się oficjalnie nie zgadza i nawołuje do kontynuowania śledztwa i ukarania winnych. Nie przeszkadza to jednak ich pełnomocnikowi związać się z tym detektywem umową... właśnie teraz, tuż po tym, jak ten 'detektyw' wystrychnął jego klientów na dudka?! Dodatkowo w tym momencie jest oczywisty konflikt interesów - Duliniec ma reprezentować rodzinę w walce o sprawiedliwość dla zmarłej, ale ta walka, jeśli prawdziwa, musiałaby obnażyć niekompetencję / przestępstwa swojego nowego kontrahenta. Rodzina musi zmienić pełnomocnika. Chyba że im na prawdzie nie zależy.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
k.....o - Biuro Detektywistyczne Krzysztofa R. oraz Kancelarie Adwokackie Duliniec Ju...

źródło: comment_ejhcwVS0bzMC8lk4ZWPLCni5telDRxrs.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@czepit: Ano właśnie, to świadczy tylko o tym... Jeżeli kierunek sprawy będą chcieli odpowiednio nadać na Egipt, co zaczyna być odczuwalne, nawet w tym artykule wpolityce. pl, który wrzuciłam... to winni w Polsce nagle nie istnieją, a wystarczy w magiel wziąć zamieszanych tutaj, o co chodzi z tym dziwnym wyjazdem!? Początek jest tutaj a oni już tam patrzą, bo dalej. Jak Egipt, to się umorzy... z braku dowodów. Ciekawi mnie, czy
  • Odpowiedz
@kknnoo: sprytni panowie czterej.... kto u licha tego Rutkowskiego trzyma na powierzni, kto go wreszcie prześwietli za serię dziwnych porwań i jego "pomocy".?! I wreszcie kolejny raz ta sama puenta, masz kancelarię to nic Ci nie zrobią, znak towarowy... jak dla mnie to pretekst współpracy.
  • Odpowiedz
@kknnoo: a jak Markus tłumaczył dlaczego skorzystał z adwokata... zapomniał dodać, że już wcześniej pomagał im sprzedawać różne rzeczy w necie i był osobą do kontaktu, a wcześniej korzystał z niego poseł PO i pani Kopacz w kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz
@SkrajnieZdegustowany: Inwigilacja działa i nasłani "szperacze", że linki do prasy stały się nieaktywne?! Mamy wolność w wydaniu PO.... bo to ich akurat dotyczy. Już nawet na wykopie usuwane są linki...! Wszędzie, gdzie postać Frankiewicza się pojawia w wiadomym kontekście... Nie wiem czy też nie sprawdzasz, co jeszcze można usunąć? Nie wiadomo, z kim się rozmawia...
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Hm... przekonałam się o wzmożonej inwigilacji i wykorzystywaniu tego, co "ludzie wiedzą" i o czym się mówi (pisze). Wyobraź sobie, jaka armia ludzi pracuje jak mrówki, aby pilnować i sprawdzać jaki usunąć niewygodny link... jeden na razie zauważyłam u mnie, nie cofałam się dalej... u innego mirka zniknął inny link, tzn jest, ale artykuł już w gazecie niedostępny i z pewnością to PRZYPADEK... że chodzi o nieprzypadkową osobę. Dlatego tyle
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: To sie wyraznie nasililo w ostatnich dniach. I tak powoli poznikaja te cos znaczace filmy video i artykuly. A ciekawe, czy kopiowanie tresci artykulow zamieszczonych w sieci podlega prawu autorskiemu? Takie z mediow chyba nie.
  • Odpowiedz