Wpis z mikrobloga

Artur Szpilka po długiej (jak na niego) przerwie nagrał filmik, w którym przeprasza Andrzeja Gołotę i innych niewymienionych pięściarzy za to, że zarzucał im ,,brak jaj''.
I tak sobie po obejrzeniu pomyślałem, że nawet te przeprosiny mu nie wyszły. Dlaczego nie przeprosi Adamka, który ''może sobie konia zwalić'', Włodarczyka, którego zaatakował od tyłu na sali, Kownackiego ''będą się z ciebie śmiali'' i jeszcze pewnie wielu innych?
Ten gość jest taki żałosny, tak głupi i to jest takie smutne. Ale powiem więcej, uważam że jest złym człowiekiem, że on naprawdę nienawidzi Zimnocha, jest dumny z więziennej przyszłości i dalej uważa zapewne, że frajerów/konfidentów się powinno bić i kroić. Nie rozumiem środowiska bokserskiego, że pozwalali mu wychodzić w tej szmacie PDW i pieprzyć o patriotyzmie. Boją się go, czy co? Cóż, pewnie chodzi o pieniądze... Nie wiem dlaczego tylu trenerów się z nim cackało, dlaczego to tolerowali, nie wiem i nie rozumiem. Być może jego miejsce jest obok Kosteckiego.

Nie lubię Artura Szpilki, jest bardzo złym przykładem dla młodzieży i życzę mu kolejnych porażek, bo ,,Szpila zawsze ten sam'' i w tym cały problem.

#boks
  • 12
Nie rozumiem środowiska bokserskiego, że pozwalali mu wychodzić w tej szmacie PDW i pieprzyć o patriotyzmie. Boją się go, czy co? Cóż, pewnie chodzi o pieniądze...


@Sagez: Oczywiście, że chodzi o pieniądze. Co z tego, że Wasilewski miał w grupie np. Mistrza Świata - Włodarczyka, którego w Polsce poza fanami boksu praktycznie nikt nie kojarzył, a ci którzy go znali zasypiali na jego walkach. Pojawił się Szpilka, medialna historia, z ważenia
@ad1s: wszystko prawda, ale zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: dlaczego kibice też to wszystko tolerują? Oczywiście Szpilka ma wielu przeciwników, ale też masę zwolenników...
@mondrymiszcz: Burdelu nie prowadził, to prawda. Natomiast obawiam się, że podobne ma przekonanie o własnej wartości i nieomylności. W filmiku też się tłumaczy że ''taki dzień'' :D No pewnie, nie jego wina tylko dzień był zły.
@Rihter: Wiele o Szpilce można mówić ale nie to, że jest złym przykładem dla młodzieży, przynajmniej dla młodzieży z środowisk z których on się wywodzi. On dla nich jest przykładem że zamiast stać w bramie i bić przechodniów, można trenować na sali, mieć dobrą kasę, zwiedzać świat i mieć jakieś szanse na życie, dla ciebie to nie jest dobry przykład bo zapewne nie wywodzisz się z patologii.

Jeśli chodzi o jego
@iamostry Wychowałem się właśnie wśród takich ludzi jak Szpilka i zawsze będę gardził każdym który sra na własne podwórko. Przykład ataku na promotora czy kolegów z grupy jest tego przykładem.
@Rihter: A byłeś tam gdy te sytuacje miały miejsce? jeśli trochę już żyjesz na tym świecie to pewnie zgodzisz się, że mało rzeczy jest czarno / białe i najczęściej relacje i zachowania międzyludzkie są dosyć skomplikowane by je oceniać w taki łatwy sposób, szczególnie jeśli nie było się ich świadkiem (nie mówiąc już o tym, że nazywanie spięcia czy nawet bójki z kimś sraniem na własne podwórko to trochę nadużycie). Poza