Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień po urlopie w pracy i posmarkałem sie ze śmiechu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wpis dedykuję tym którzy twierdza ze Niemcy nie maja poczucia humoru.To chyba tez pierwszy wpis w którym nie szkaluje Polaków ;)

Podczas mojego urlopu #!$%@? z roboty jednego Rumuna (operatora wózka widłowego tzw sztaplera) bo wzieli go na alkomat i miał przy ostatnim pomiarze 2,6 promila w wydychanym (rosnąco,przy pierwszym miał 2,4 więc musiał pic w robocie)
Dzisiaj wchodze na palarnię,widze go więc zagadałem co tam słychać itd.On mi na to że wraca do pracy.WTF?
Pominę całą historię po co i dlaczego żeby nie przedłużac opowieści.

Godzinę później siedzę sobie w biurze z moim przełożonym Holgerem (Niemiec) wpada zdyszany Tobias (Niemiec,sztapler pracujący na jednej zmianie z wczesniej zwolnionym Rumunem)

Tobias: hurr durr dlaczego Wy przyjmujecie z powrotem alkoholików do pracy?!
Holger: (z kamienną twarzą) Poniewaz on z 2,6 promila dalej jest lepszym sztaplerem od ciebie

#niemcy #emigracja #ocieplaniewizerunkuniemiec #takbylo #heheszki
  • 9
  • Odpowiedz
@patrol798: Możesz mi wierzyc albo nie,#!$%@? mnie to. Holger jest idealnym przykładem takiego dobrego esesmana ;) służbista jak #!$%@?,porządek musi być ale sprawiedliwy. Na początku mojej emigracji prawie mnie #!$%@? bo miałem z nim konflikt.Po tym wszystkim podalismy sobie dłonie i do dzisiaj sie wzajemnie szanujemy i jesteśmy dobrymi kumplami.
  • Odpowiedz
@patrol798: Mam nadzieje że nie lubisz Niemców za to że jestes taki stary i pamiętasz ich okrucieństwa a nie tylko dlatego że jestes biednym zazdroszczącym robakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo wiesz,Holger ma 40lat jest tak samo odpowiedzialny za grzechy swoich dziadków i rodziców jak Ty za komunizm w Polsce.
  • Odpowiedz