Wpis z mikrobloga

Będzie trochę #niepopularnaopinia ale uważam że EA robi świetną robotę jeżeli chodzi o #orgin za głupie 15złmiesięcznie mam dostęp do gier za które musiał bym płacić grube cebuliony. Przez niecałe 2 miesiące przetestowałem po trochu

Battelfield 1,Battelfrond, Fifa 17, Simcity, War of Mine, Titanfall2, PvZ 2, Simsy4( ͡° ͜ʖ ͡°), Unravel, Mirros Edge Catalyst,

Za głupią paczkę fajek mam dostęp do #!$%@? gier. Chyba się stary zrobiłem żeby #!$%@?ć się w .iso cracki i podmienianie plików.

#przemyslenia #gry #pcmasterrace

EDIT: Bo zapomniałem. W większośc ten access daje dostęp do wersji premium/delux czy jak to zwać. To są serio śmieszne pieniądze. Przeliczając na rynek europejski za 4 euro mam dostęp do #!$%@? biblioteki która z tygodnia na tydzień się powiększa. Za 4 euro to ja nawet kebsona nie kupie w dojczlandzie.
CreativePL - Będzie trochę #niepopularnaopinia ale uważam że EA robi świetną robotę j...

źródło: comment_aSAilPe4dzXWKyBZrWSmQjzNddNUZT1t.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@No25: powiem tak. Na Steam masz możliwość zwrotu pieniędzy do Steamowego portfela jeśli gra ci się nie spodoba i nie grasz chyba dłużej niż 3h. Więc odzyskujesz pełną kwotę, tymczasem Sony nigdy nie jest skore do zwrotów nawet jeśli gra jest totalnie nie do grania lub opis produktu nie zgadza się z rzeczywistym stanem jak było z No Man's Sky. Tak więc Steam > PS/XO
  • Odpowiedz
  • 0
@RVRE_PEPE ea access to bardzo fajna usluga, szkoda ze nie ma jej na ps4. Na steam gry mozna zwracac, jezeli grales max 2h. Zwrot kasy dostajesz jednak do ich wirtualnego portfela. Gdy kupujesz gre na plycie na ps4, to przy zakupie na odleglosc mozesz odstapic od zakupu w ciagu 14 dni, a kase dostajesz normalnie na konto.
  • Odpowiedz
@No25: ja tu nie widzę problemu. Zwłaszcza że na PC jest pełno promocji i ostatnio za +/-150 zł wyjąłem prawie 30 gier. No ale plebs konsolowy zawsze płacze że drogo i że musi odsprzedawać gry.
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: wow super 30 gier za 150zł, których nigdy nie uruchomisz, gratulacje ( ͡ ͜ʖ ͡)
sam jestem pcsrajmaster, ale steam to ruchanie graczy pc i to bez żadnej wazeliny, a ci debile jeszcze się cieszą.

Jakby konsole poszły po rozum do głowy i stałyby się zwykłymi komputerami z obsługo myszki i klawy już dawno bym porzucił pc, bo to jest bezsens.

  • Odpowiedz
@sunsu-sun:

Jakby konsole poszły po rozum do głowy i stałyby się zwykłymi komputerami z obsługo myszki i klawy już dawno bym porzucił pc, bo to jest bezsens.


Ale przecież można podłączyć myszkę i klawę pod XO/PS4
  • Odpowiedz
a można grać w każdą grę bez problemów? niestety kurde nie ( ͡; ʖ̯ ͡;)


@sunsu-sun: Tzn? Nie mam klocka ani peesa ale wydawało mi się że w tych czasach podłączenie innego kontrolera pod konsole to nie problem .
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja wolę klucze cyfrowe niż płatny dostęp bo nie muszę się martwić że jak nie będę miał hajsu na przedłużenie abonamentu to nie będę miał w co grać :)

ale co kto woli - nie neguję Twojej decyzji :)

btw Mirrors Edge Catalyst kupiłem ostatnio w promocji chyba za 11 zł xD
  • Odpowiedz