Wpis z mikrobloga

@Aironic: Nie nie, nie takie zwykłe przejmowanie, jak ktoś sie interesuje sprawą to wie z czyjej inicjatywy to całe zamieszanie i kto miał hodowlę i wystawiał konie na aukcjach ale chciał dla nich lepsze miejsca żeby drożej sprzedawać a z jakiej partii to juz chyba wiadomo. Głośno było o sporze tego posła z panią ze stadniny. Wyszło na jego.
  • Odpowiedz
@michok1984 Janów- pis zły ale jak lot był na krawędzi upadku a Teraz jest jednym z silniejszych przewoźników w regionie. Za platformy 100 mln staty teraz od roku zmiany prezesów 100 mln zysku. Bądźmy prawdonowni, mnie wszystko co tknie pis zamienia się w krowi placek
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji Na chwilę obecną nie ma innej alternatywy niż PIS, społeczeństwo nadal popiera tą władzę a poziom życia nie zniżył się do tego w korei północnej, może należy szukać pozytywów w obecnej sytuacji bo jalby nie było, wiele nie potrzeba by było by pozostać z poprzednią władzą
  • Odpowiedz
@michok1984: warto śledzić gospodarkę łosie. Ja nie jestem wyborcą kogokolwiek, ale jak można nie mieć chęci do przeczytania czegokolwiek sensownego na temat właśnie tych targów, ale mimo to #!$%@?ć w internecie. JA JEBE, zajmijcie się swoja robotą. Ale się zdenerwowałem
  • Odpowiedz
@michok1984: @Aironic: @Ryan_Newman: Tak całkiem serie. Wiecie gdzie ja mam wasze konie? XD
Ja ze sprzedaży tamtych koni nie dostałem ani grosza, ale dzięki wyższej kwocie wolnej od podatku nie zapłacę podatku za ten rok i to jest moja realna korzyść z rządów pisu.
  • Odpowiedz
@kuba560x: Pamiętaj o planowanym obniżeniu wieku emerytalnego. I zważ na to co PiS #!$%@? obecnie względem Niemiec. Reparacje. W #!$%@? się poprzewracało od tego dobrobytu. O ile chcesz się założyć, że nasza gospodarka tak #!$%@? jak Janów i będzie "Grecja minus"?
  • Odpowiedz
na pewno większy procent niż wyborców PO


@kuba560x: Jest dokładnie odwrotnie. Wśród wyborców PO odsetek osób z wykształceniem wyższym wynosił 26,93% i był większy niż odsetek osób z wykształceniem wyższym wśród wyborców PiS (19,66%).
  • Odpowiedz