Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: a co, prawda w oczy kole? Zaprzeczysz że twoje PO rozsprzedało Polskę! Że kradną do dziś (Warszawa-grunty) gdzie tylko mogą. Nie jestem pisowcem, nigdy na nich nie głosowałem i kiedyś głosowałem nawet na PO, wcześniej Unię Wolności, do klasy w techbazie chodziłem z późniejszym bliskim współpeacownikiem Schetyny, potem europosłem z PO. Zawsze małem info co się #!$%@?. Obserwowałem jak mój kumpel się zmienił, z człowieka patrioty w degenerata, który polubił
  • Odpowiedz
@michok1984: dochody generowane przez te stadnine to jakas #!$%@?. twierdzenie ze 4 miliony euraczy rocznie z jakiejs aukcji to w jakis sposob istotny dochod to raczej kpina. nie wiem dokladnie czy tam sprzedawano jeszcze jakkies konie poza aukcjami ale o tym juz byla mowa ze ogolnie stadniny to kasowo bardzo malo dochodowy interes z punktu widzenia panstwa. w hierarchii waznych tematow ta stadnina to jakas ciekawostka i tyle. natomiast zupelnie czyms
  • Odpowiedz
@minister_spraw_zewnetrznych: ale wodzu, co wodz?
Mnie prawda w oczy nie kole, bo ja pamietam jeszcze prywatyzowanie panstwowych zakladow z poczatku lat 90, a tam to sie odbywalo w zupelnie inny sposob.
Do reszty wpisu sie nie odniose, bo nie znam twojego kolegi, nie znam goscia ktory handluje konmi w stadninie obecnie i raczej niewiele jest tutaj do odniesienia sie.

To co napisalem tyczy sie ogolnej metody. Zobacz ile raz w twoim
  • Odpowiedz
@ediz4

@michok1984: PiS, wszędzie PiS. Skoro to państwówka to wymiany kadr po wyborach to normalka. Zbiegło się to z padnięciem koni żony byłej gwiazdy rocka i usłyszał o tym cały świat. Sprawa ucichnie i chętni do zakupu wrócą.


Ja #!$%@?, jak to jest ze za każdym razem jak czytam Twoje wypociny na temat pisu, to zadaje sobie pytanie, czy Ci płacą, czy Ty faktycznie jesteś aż tak glupi. No chyba że
  • Odpowiedz
To co napisalem tyczy sie ogolnej metody. Zobacz ile raz w twoim wpisie pojawily sie te dwie literki PO.

Fajnie, tylko #!$%@? mac teraz rzadzi kto inny, ktos kto obiecywal odcinanie sie od ukladow, odcinanie sie od kolesiostwa, nepotyzmu i lapowkarstwa.

I ty naprawdę to wierzysz? Większość osób które nie podniecają się tym tematem w tym Ja ma świadomość że PiS w zasadzie to jest to samo. Dopóki nie partie nie znikną
  • Odpowiedz
podstawowym celem prawakow jest wywolanie mitycznego bolu dupy lewactwa. Za wszelka cenę.


@Goofas: Nie mylmy pojęć. PiSowcy to narodowi komuniści wierzący a "lewactwo właściwe" to antynarodowi komuniści niewierzący.
  • Odpowiedz
@michok1984: a co do tego mają wyborcy PiSu? To ich wina jak ich wybrańcy rządzą? Widocznie większości się to podoba, bo w sondażach nie widać większych zmian. Szanujcie demokracje! Aa i nie popieram PiSu.
  • Odpowiedz