Wpis z mikrobloga

603 083 - 64 - 74 - 66 = 602 879

nazwijmy to trzy dniowym testem moich nowych spdków (dla zainteresowanych keo max 2 carbon i sidi genius 5fit). początkowo myślałem że z tym wpinaniem i wypinaniem będzie większy problem a jednak go nie było, chociaż pare nagłych sytuacji kryzysowych w przeciągu tych trzech jazd było (typu wyjazd matki z dziećmi rowerami na pasach), lecz to moje pierwsze styczności z butami wpinanymi także póki co zbieram cenne doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuje że aktywują się inne mięśnie w nogach albo to kwestia złej pozycji (wysokość siodełka) gdyż po przejściu z platform na spdki niczego nie zmieniałem, a na pewno jest różnica w wysokości i lubi się troche odezwać pachwina (chociaż mogłem sobie naciągnąć ją wcześniej, aczkolwiek po jakimś czasie jazdy się odzywa) lub źle ustawionych bloków (wstępny bikefitting z odcinku zamany zrobiłem). ogółem to nie mam co narzekać, podoba mi się, jest szybciej. te ciągnięcie korby to śmieszna kwestia, na prostej noga może fajnie odpocząć a prędkość leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pracują na to inne mięśnie. no i podsumowując, osoby które pisały kiedy te spdki w końcu się doczekały i leci foteczka gratis ;D (((o wietrze to już mi się nawet nie chce wspominać, szkoda gadać)))

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #szosa
Pobierz piteerowsky - 603 083 - 64 - 74 - 66 = 602 879

nazwijmy to trzy dniowym testem moi...
źródło: comment_VN59nT9B6rdCPfqpQUUF8QsuIbXmrVS9.jpg
  • 6