Wpis z mikrobloga

@whitewolfik: Ogółem będą. Brązowe oxfordy bez zdobień średnio nadadzą Ci się potem do chinosów czy dżinsów, więc jeśli to ma być jedyne formalne obuwie pomyśl czy jednak nie czarne. Ale ogółem są git.

Jeśli chcesz o nie zadbać i wypolerować noski na błysk to od razu wyrzuć za okno wszystko co Ci powiedzą w sklepie. Po kupnie butów kup krem (w kolorze, tj. z pigmentem, nie bezbarwny) oraz pastę woskową, także
@whitewolfik: Przy czym powyższe odnosi się do typu buta, nigdy nie dałbym 4 stów za buty z Kazara, a wyjściowe 6 to śmiech na sali. Podlinkowane mają też brzydki typ szwu, odwrócony, na łączeniu noska z przyszwą oraz przyszwy z obłożyną. Zobacz tu jak wygląda przeszycie.

Na swój ślub jednak poprawniejsze byłyby czarne, ale daleko mi do bycia modowym gestapo i zabraniania brązu.
@Xune: mam już czarne brogsy a na takie brązowe się nakręciłem bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º) .
Zaraz poszukam tego kremu i pasty. Jak mi ładnie wyjdzie polerka, to wrzucę zdjęcie i zawołam.
@whitewolfik: Nie wiem gdzie mieszkasz, ale poszukaj czy nie kupisz stacjonarnie. Woly ma w swojej ofercie sklep szewc24 (fachowca polecam, długie terminy realizacji na minus, ale to z uwagi na absolutnie świetną jakość roboty), Saphiry i Tarrago ma multirenowacja.pl, Burgola i Famaco można kupić w sklep.klasycznebuty.pl AFAIK. Przy czym ja np. znalazłem dwa sklepy u siebie gdzie sprzedają Saphira, więc jak chcę coś tej firmy to nie musze płacić za wysyłkę.
@Xune: w sumie to może masz rację co do czerni. W środę na zielonej pewnie mnie wyprowadzą z pomysłu granatowego garnituru i będzie klasycznie po czarnemu. Brązowe oxfordy jednak i tak chcę mieć na inne okazje. Szkoda, że te co pokazałeś takie drogie. Bardzo ładne ale jednak dla mnie za drogie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@whitewolfik: Na początku sugerowałem tylko żebys pomyślał o czarnych butach zamiast brązowych, ale to tylko luźna sugestia. Ja nie widzę nic złego w brązie jeśli wolisz. O kolorze garnituru nic nie pisałem bo i sugestii żeby zmieniać nie mam - granatowy jest najlepszym wyborem.
@Xune: po Twojej sugestii zgooglowałem "jaki kolor butów do ślubu" i trafiłem na forum gdzie za pomysł granatowego stroju chyba rozdają permbany. Ty nie pisałeś ale stałeś się przyczynkiem do poszukiwań i teraz się zaczęło!
@whitewolfik: ubierz sie jak chcesz tak szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w naszym kraju to przyjelo sie, ze czarny kolor 'butów' jest odpowiedniejszy na ślub. Jak to jest Twój ślub to nawet szedłbym i w brązie, ale jak to znajomego, to jednak w czerni, gdyz zapewne pan młody bedzie miał czarny, a tak szczerze nie powinnismy sie wyrozniac mocno od pana młodego ( ͡° ͜