Wpis z mikrobloga

Mirki mam dość leciwy już laptop Toshiba Satellite L505-138 15,6", Core i3 2,13GHz, 4GB RAM, 500GB HDD (PSLS9E-00U011PL)https://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/941354.Dość sprawnie chodzi jeszcze tzn: you tube w 1080pi, filmy hd .Niekiedy(rzadko) chwile zawiesza się-myślę że pora wymienić pastę na procesorze gdyż ta mam już z 8 lat? W tym czasie wymieniałem dysk twardy 3 razy.Czy jest możliwość jakiejś konkretnej poprawy parametrów czy jednak nie bawić się w to i kupić jakiś polesingowy bądź nowy laptop? Myślałem o jakimś używanym do 1000pln.Czy ktoś poleci jakąś serie laptopów tak żeby odczuć jakąś poprawę komfortu pracy,czy w tej cenie do 1000pln (używka) jednak nic nie znajdę o lepszych parametrach?Proszę o poradę gdyż w sprzęcie komputerowym zatrzymałem się jakieś 10 lat temu... Tutaj mój obecny w linku i foto. #laptopy #pcmasterrace #informatyka #komputery
n.....9 - Mirki mam dość leciwy już laptop Toshiba Satellite L505-138 15,6", Core i3 ...

źródło: comment_1MhyJAYoECN8BP67p5SmjMA85VOV1DJ2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niewiem1979 pamiętam jak wymieniłem pastę w lapku po pięciu latach... pasty to nie przypominało a całość jedynie zdrapałem.
Nowa pasta, ssd i będzie śmigać miod malina. I jeszcze zobaczyć czy można wymienić cpu i dorzucić ramu.
  • Odpowiedz
@niewiem1979: @GRBAS: mam starego laptopa o podobnych parametrach i po wstawieniu ssd komp całkiem sprawnie nadaje się do przeglądania internetu czy oglądania filmów. Moim zdaniem za 1k pln to nic dużo lepszego nie kupisz. Jak już to lepiej dozbierać te conajmniej 1000 zł i kupić kompa na kolejne kilka lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@rabulex
@niewiem1979
W sumie można kupić jakiś i5 2/3gen z integra i może ssd do 1k, ale nie wiem czy do samego internetu i Office warto dokładać. Chyba że masz kilkanaście dokumentów jednocześnie otwartych i dużo kart w przeglądarce
  • Odpowiedz