Wpis z mikrobloga

  • 491
Godzina 6:40

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcześnie bo o 11 młody idzie spać
(Ja) spoko., będzie fajnie :)

Godzina 7:00

J: idę do kuchni zrobię nam wszystkim śniadanie
R: nie jestem głodna
J: To zrobisz sobie sama jak pojedziemy nad jezioro?
R: nie krzycz na mnie
J: Wtf.Jpg
R: jesteś tyranem i despotą.
J:.... To poczekam aż dasz mi znać co chcesz jeść. Zrobię Ci śniadanie i potem pojedziemy dopiero?
R: dlaczego jesteś dla mnie taki niedobry. Nie popisuj się.

I #!$%@? z miłego poranka. Niedziela rano i humor popsuty

Kurtyna

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
zomowiec - Godzina 6:40 

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcz...

źródło: comment_EHzCgjQ0daLNRp3zSxVqYslZFbBtm7ne.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@yolow71 ale ja żyję szczęśliwie. Takie akcje są sporadyczne. Więcej miłych chwil :)
@skun1 ja jak mam już mocno dość wychodzę na spacer albo biorę auto i sobie jadę :)
@benzdriver u nas to jak w tym rysunku... Chodź jest #!$%@? to parasol zawsze rozłoży jak naprawdę pada deszcz
@Gluptaki dokładnie. To wszystko uj w ogólnym rozrachunku życia razem które jest bardzo fajne. W końcu żyć dla kogoś to cała istota istnienia :)
  • Odpowiedz
@zomowiec: polecam ignorowac. nie wychodzic na spacer czy przejazdzke, bo uciekasz, dajesz sie stlamsic. po prostu mowisz ,,ok, zaczekam az ci przejdzie", idziesz poogladac telewizje, polezec, przed kompa, posluchac muzyki, cokolwiek co sprawi, ze sie wyluzujesz i bedziesz chlodny jak clint eastwood. masz na nia nie reagowac przez pare godzin. kobiety sa slabe, nie lubia byc ignorowane, co widzimy chociazby na wypoku. szybciutko jej przejdzie.
  • Odpowiedz