Wpis z mikrobloga

  • 491
Godzina 6:40

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcześnie bo o 11 młody idzie spać
(Ja) spoko., będzie fajnie :)

Godzina 7:00

J: idę do kuchni zrobię nam wszystkim śniadanie
R: nie jestem głodna
J: To zrobisz sobie sama jak pojedziemy nad jezioro?
R: nie krzycz na mnie
J: Wtf.Jpg
R: jesteś tyranem i despotą.
J:.... To poczekam aż dasz mi znać co chcesz jeść. Zrobię Ci śniadanie i potem pojedziemy dopiero?
R: dlaczego jesteś dla mnie taki niedobry. Nie popisuj się.

I #!$%@? z miłego poranka. Niedziela rano i humor popsuty

Kurtyna

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
zomowiec - Godzina 6:40 

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcz...

źródło: comment_EHzCgjQ0daLNRp3zSxVqYslZFbBtm7ne.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@zomowiec: moze to on był zły ze ma wstać rano i jechać nad jezioro xd i pewnie obudził ją i mowil do niej takim tonem, ze kazdy by sie #!$%@? xd nic sie nie dzieje bez powodu. A wiem ze faceci potrafią ignorować wszystko dookoła i nigdy nie widza swoich humorów w tych opowieściach xd
  • Odpowiedz
weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcześnie bo o 11 młody idzie spać


@zomowiec: Widać bolec na boku, który miał przybyć w tym czasie ją olał więc się zirytowała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@zomowiec gdyby nie ten gosciu co trzyma spluwe przy twojej skroni to moglbys zostawic ja i zyc szczesliwie do konca swoich dni, co


@yolow71: ten gosciu to sie nazywa dorosłe życie i zrozumienie, że każdy czasem odpier***a inby i ma gorsze dni. Wiesz, czasy w których pakowałeś misia do plecaka i uciekałeś z domu, bo mama nie dała Ci wędlinki do bułek do szkoły mijają bezpowrotnie.
  • Odpowiedz
@zomowiec: @skun1: @GIBbeer: @Gluptaki: Dorosle zycie?? XD chyba jebnieta baba (bez urazy ale nie wiem jak to nazwac) Ja #!$%@? jak mozna zyc z kims takim? "Masz #!$%@?" na dzien dobry?? Co Ty jestes chlopiec do bicia?? W glowie mi sie to nie miesci. Wyhodujcie sobie jaja albo przestancie pisac te swoje zalosne zale. Pewnie przed slubem tez juz bylo cos nie tak, bo
  • Odpowiedz