Wpis z mikrobloga

  • 491
Godzina 6:40

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcześnie bo o 11 młody idzie spać
(Ja) spoko., będzie fajnie :)

Godzina 7:00

J: idę do kuchni zrobię nam wszystkim śniadanie
R: nie jestem głodna
J: To zrobisz sobie sama jak pojedziemy nad jezioro?
R: nie krzycz na mnie
J: Wtf.Jpg
R: jesteś tyranem i despotą.
J:.... To poczekam aż dasz mi znać co chcesz jeść. Zrobię Ci śniadanie i potem pojedziemy dopiero?
R: dlaczego jesteś dla mnie taki niedobry. Nie popisuj się.

I #!$%@? z miłego poranka. Niedziela rano i humor popsuty

Kurtyna

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
zomowiec - Godzina 6:40 

(Różowy pasek) weź dziś rodziców nad jezioro ale lepiej wcz...

źródło: comment_EHzCgjQ0daLNRp3zSxVqYslZFbBtm7ne.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Harmonijka: od tych browarów i internetu wyrosło Ci trzecie jądro zamiast mózgu. Weź wyjdź z piwnicy i pogadaj z ludźmi, pozwiedzaj trochę świata, a nie na podstawie jednego wpisu na gównoportalu wyzywasz ludzi od chłopców do bicia, a kobiety od patologii.

I już widzę jak masz żone, po Twojej wypowiedzi to wnioskuję, że ostatnia kobieta z jaką rozmawiałeś to byla Pani wychowawczyni w szkole przed wakacjami.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Jak wasze zony odzywaja sie do was bez zadnego szacunku z #!$%@? wie jakiego powodu to nawet mi was nie zal. Zyjcie sobie tak dalej, wasza sprawa. A co do reszty wpisu to... szkoda w ogole pisac ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zomowiec: Oblałeś test, kolejny punkt respektu stracony. Rób tak dalej a skończysz jako rogacz z alimentami. Heheszki heheszkami ale przemyśl to zanim obudzisz się po uszy w g*.
  • Odpowiedz
@zomowiec: Ani to nie jest normalne, ani sprawiedliwe. Nie wolno bagatelizować takiego "niewinnego" kreowania na tyrana i despotę. Kilka lat takich niepozornych zagrywek (szczególnie w trakcie kłótni, gdy nerwy niosą słowa) i będzie to bardzo wiarygodna wersja wydarzeń ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To zrobisz sobie sama jak pojedziemy nad jezioro?

To poczekam aż dasz mi znać co chcesz jeść. Zrobię Ci śniadanie i potem pojedziemy dopiero?


nie znam sytuacji, ona sama nie może sobie zrobić jedzenia czy coś?
  • Odpowiedz