Wpis z mikrobloga

@rekt_: Mirki i Mirabelki muszę to w końcu z siebie wyrzucić. Po trochę żenada, po trochę wstyd nie wiem już jak to nazwać. Zacząłbym od Mój stary jest fanatykiem BRONI PALNEJ. Jego przyjaciel dużo bardziej nadziany od ojca wyrobił sobie pozwolenie na broń zakupił 10 sztuk broni palnej. Co weekend dzwoni do niego gadają przez skypa, on pokazuje mu broń, opowiada historie ze strzelnicy a ojciec podnieca się jak Trynkiewicz w przedszkolu. W głębi duszy strzela go jednak #!$%@?,że sam takowej nie posiada. O broni sam nawija non stop. Jaka potrzebna, jak chciałby mieć, jak bohatersko będzie bronił domu i dobytku. Sam w wojsku był sanitariuszem na izbie chorych, a na starość chce się bawić w Brudnego harrego. Na pytanie co będzie bronić. Starego rzęcha o wartości 3000 tys złotych ? Garażu z narzędziami czy tarasu przy domu z trawnikiem i altaną ? Reaguje strasznym bólem dupska. Nie znasz się ! Młody i głupi jesteś ! Jak będziesz miał swój dom to zrozumiesz ! W idealnym świecie mojego ojca jest jak w Teksasie w programach Cejrowskiego. Chciałby siedzieć z butelką wódki i strzelbą przy pasie i strzelać bez ostrzeżenia do wszystkich, którzy na krok zbliżą się do jego Januszowego siedliska.
Ceny broni którą chciałby posiadać to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Kupiłby sobie za to co roku porządne wczasy zamiast #!$%@?ć kiełbę z grilla i piwo we własnej altanie. Kupiłby sobie lepszy samochód, albo #!$%@? cokolwiek zamiast jak #!$%@? dziurawić tarczę na strzelnicy Ale sprawa jest już niemal przesądzona. Postanowił,że kiedy nie będzie już musiał płacić mi za studia pozwolenie sobie wyrobi. No cóż fajna będzie ozdoba w szafie.
Hurr durr ! Państwo sie boi obywateli ! W Polsce nie ma wolności ! Argumentem, który przelał czarę goryczy, po którym z zażenowania zrobiłem chyba z 1000 okrążeń wokół pokoju było Gdyby wszyscy mieli broń to przestępczosć by spadła ! Kibole by się sami powystrzelali !
Życzcie mi powodzenia bo on sam chyba nie wierzy w te brednie co wygaduje. Inteligentny chłop, ale tutaj to po prostu ##!$%@?

#ojciec #rodzina #zenada #kryzyswiekusredniego #bronpalna #polska #polak #janusze #pasta
  • 2
@rekt_: może irytować takie ciągłe gadanie, sam w niewielkim stopniu takiego doświadczyłem, ale po części się z tym zgadzam. Btw, całkiem prawdopodobne, że gdyby każdy mógł tak od fiuta kupić broń, wzrosła by liczba przypadkowych postrzeleń etc. kupi se giwery jakiś janusz byznesu który łapnie troche grosza, nie poczyta nic o działaniu broni etc, nie pomyśli i sobie przestrzeli kilka razy w lesie, w ogródku 4fun. Prawda jest taka, że poza