Wpis z mikrobloga

Fk jestem debilem xD Dodaję drugi raz. Ale tym razem z ankietą! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak już mówiłem, w mojej opinii z gracza csgo zmienił się na ruletkowicza, zaczął otwierać skrzynki na stronach które go sponsorowały i według mnie z cs'em to ma mało wspólnego. Zresztą nie lubiłem go nawet jak grał w csa :v

#ankieta #pytanie #csgo #youtube #stream #ankietykokoszki <-- ankiety o ytberach/streamerach
K.....9 - Fk jestem debilem xD Dodaję drugi raz. Ale tym razem z ankietą! ( ͡°( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_gVALNhe3OrSo8u7vV0HctvwjIJLp6pKK.jpg

Pobierz

Piotr Ajzak Skaławyrski

  • Szanuje 16.7% (28)
  • Szkaluje 39.9% (67)
  • OP to debil 43.5% (73)

Oddanych głosów: 168

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrystJan: ludzie na hltv (czyli rak raków) mieli ból dupy, bo jak izak komentował mecze VP to oglądało go więcej osób niż oficjalne streamy
  • Odpowiedz
@KrystJan: nie było dowodów, izak ma farta że duża część jego widowni to dzieciaki dla których najważniejsze to jest "subować, lajkować, udostępniać" itp. Jak tylko otrzymywali powiadomienie od twicha i na fejsie że jest stream to wchodzili. Izak był wtedy fenomenem, rekordy oglądalności na Twitchu, a na YouTube notował największe przyrosty i cała topka (isamu, gimper, rock, rojo) na tamte czasy chciała z nim nagrywać. Dla ludzi "z zachodu" to
  • Odpowiedz
@KoKo19: Szanuje go w #!$%@?, nie robi patoli na streamach, wole jak go dzieci oglądają niż jakiś patusów bo izak notabene jako osoba to dobry gość, nie znam go prywatnie ale ma dużo ziomków więc musi być ok, wie jak zarobić, dobry biznesmen, chciałbym odnieść taki sukces jak on, wykorzystał promo na csa w 2014.
  • Odpowiedz