Wpis z mikrobloga

Tak mniej więcej przymierzam się do wyboru motocykla na przyszłe sezony.
Póki co miotam się pomiędzy jakimś turystycznym sportem np F4i, a jakimś supermoto które zapewne da mi o wiele więcej zabawy.

Z tego co się rozglądałem to gdzieś do 15 tysięcy to można znaleźć KTM 690 sm lub Aprilię SXV 450/550.
Jest jeszcze coś ciekawe w tej cenie?
Polećcie coś fajnego ()

#supermoto #motocykle #motomirko #motowungiel
  • 30
@Stitch: Podepnę się pod temat. Napisałeś, że miałeś RSV 1000, ja akurat na przyszły sezon rozważam SV1000 i Aprilię ale raczej Tuono niż RSV (ale jakieś cechy wspólne pewnie mają).

Mógłbyś tak pokrótce różnice w tych sprzętach podsumować?
@romanowy: touno nie jezdzilem. RSV mimo mocy japsowych 600 bylo meega zadowalajace. Moze i bylo wolniejsze od litrowych japoncow, ale nie odstawalo niczym. Imo duzo lepiej sie prowadzilo i seryjnie mega wyposazone. SV jest no coz. poprawny. Robi to czego mozna sie po nim spodziewac, jest mocny, jest narowisty, jest fajny. Ale brak mu tego charakteru. I ma promien skretu jak lotniskowiec.

No i ceny do suzuki sa duzo tansze i
@Tiazz f4i to moto bardzo uniwersalne. Trasa, miasto, tor - wszędzie się sprawdzi. Spalanie w trasie od 4.2 do 6 u mnie (zależy ile wyprzedzania i autostrad). W mieście 7-8 (tylko ja ruszam bardzo dynamicznie spod świateł :P).

Mam go prawie 2 lata, nie znudził się ani trochę - a przesiadałem się z podobnego sprzętu jak teraz masz, bo cb500. Będziesz musiał się na nowo nauczyć jeździć, obeznac ze sprzętem - ale
@Stitch: Za rok kat. A także jak zdam to też będzie coś koło końca sierpnia. I potem już go wystawię i jak się uda dobrze sprzedać. Akurat dużo osób szuka motocykli A2, a takiego nigdzie nie znajdziesz w sumie.
Jak mi sie nie uda sprzedać za przyzwoitą cenę to zostawię go sobie jako klasyka.