Wpis z mikrobloga

W #got najbardziej udało się trollowanie postacią Daenerys wszystkich internetowych prawackich piwniczaków.

Przecież ona jest ucieleśnieniem ich najgorszych koszmarów:
- feministka - nie dość że baba, to jeszcze nie wstydzi się, że jest babą;
- rownościowiec - znosimy niewolnictwo, każdy poddany równy;
- przekłada sprawy społeczne nad gospodarcze - zmiana struktury społecznej pociągnie kryzys? Deal with it;
- multikulti - wsprowadzenie dothraków do Westeros;
- LGBT i mniejszości - na czele armii stoi eunuch, drugi jej doradza, razem z karłem.

Fajnie się czyta te internetowe stękania, mam nadzieję, że twórcy posuną się dalej w trollowaniu Danką (może plan zburzenia muru?).

#got #heheszki #bekazprawakow #neuropa
Pobierz NapalInTheMorning - W #got najbardziej udało się trollowanie postacią Daenerys wszyst...
źródło: comment_wzQ2HhGR4OLsm3OVlEgRXva2dK6mp67H.jpg
  • 44
@Skyworld: Oj, ciężko powiedzieć. Armia Danki jest liczna w #!$%@?, armia Lannisterów w teorii też - ale konkretne liczby w serialu nie padają, więc "siła armii" w tym momencie zależy od widzi-mi-się scenarzysty.

Warto też pamiętać, że armia Danki to głównie dziesiątki tysięcy Dothraków. Dothrakowie zaś to odpowiednik Mongołów z naszej rzeczywistości - a Mongołowie rozjeżdżali ciężkozbrojne, "stacjonarne" armie europejskie/arabskie/azjatyckie jak walec, serio - dzisiejszy obraz Mongoła-barbarzyńcy jest bardzo szkodliwy,
@mnik1:

Warto też pamiętać, że armia Danki to głównie dziesiątki tysięcy Dothraków. Dothrakowie zaś to odpowiednik Mongołów z naszej rzeczywistości - a Mongołowie rozjeżdżali ciężkozbrojne, "stacjonarne" armie europejskie/arabskie/azjatyckie jak walec,

I odbijali się od murów. Do tego w rejonach górskich czy innych niż łąki/stepy generalnie zbierali oklep. Dlatego #!$%@? Ruś, dlatego wygrywali w Europie ale już w Chinach dynastia Yuan zebrała taki wpiernicz że nie zdążyli uciekać przed #!$%@? Chińczykami.
Poza
ale już w Chinach dynastia Yuan zebrała taki wpiernicz że nie zdążyli uciekać przed #!$%@? Chińczykami.


@Skyworld: Wcześniej okupując, o ile dobrze pamiętam, cały ich kraj oraz urządzając Chińczykom taką rzeź, że do dziś ten naród Mongołów wspomina tak, jak Polacy wspominają nazistów ;)

Poza Dothrakami nie ma nikogo


3 smoki (z czego IMO minimum dwa zginą) + Nieskalani (fakt, na chwilę obecną otoczeni) + potencjalni sojusznicy z północy (którzy mają
@mnik1:

Wcześniej okupując, o ile dobrze pamiętam, cały ich kraj oraz urządzając Chińczykom taką rzeź, że do dziś ten naród Mongołów wspomina tak, jak Polacy wspominają nazistów ;)

E tam, #!$%@? jakieś 60 mln Chińczyków (i to i tak nie panowali w całych Chinach) nie tak dużo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dorne jest #!$%@? bezkrólewiem, sojusznikiem Danki były Żmije które są więzione/martwe więc Dorne jest obecnie wyeliminowane
@NapalInTheMorning: skoro już musiałeś wplątać polityczne #!$%@? do serialu to niezapominaj, że ona jest prawowitym spadkobiercą tronu, wszyscy demokraci i kodziarze muszą ją nienawidzić. W końcu reprezentuje władzę absolutną, do tego totalitaryzm w najbardziej bezlitosnym wydaniu w postaci smoków palących ludzi na popiół. To trochę nawiązanie do Hitlera albo Stalina i ich obozów zagłady. Do tego lewicowa równość na banerach i pogarda dla kapitalistów, wszystko się zgadza ( ͡° ͜
@NapalInTheMorning Zapomniałeś napisać, że jest jeszcze turbogłupia i bez wianuszka facetów mówiących jej co ma robić zdechłaby na pustyni xD Kto normalny potencjalnemu sojusznikowi grozi niewolą? XD

feministka - nie wstydzi się bycia babą

Pierwsza i druga fala feminizmu skończyły się dawno temu.

multikulti

Inwazja dzikusów na koniach. Chłopi z całych Siedmiu Królestw już się nie mogą doczekać wymiany kulturowej xD

zniesienie niewolnictwa

Nie każdy równy, tylko każdy wolny, analfabeto xD Poza
Pobierz m.....g - @NapalInTheMorning Zapomniałeś napisać, że jest jeszcze turbogłupia i bez w...
źródło: comment_l0sT1uFmn72wQSfA1hJELdOWKVtWwYGN.jpg
@Alexosz: tak już bez bejtowania prawaków:

To ogólnie największy problem Gry o Tron - postacie zostały mega spłaszczone.
Broni się jedynie Jaimie i być może Ogar.

Jon Snow, Daenerys, Tyrion, Cersei, Starkowie, Małypalec - wszyscy stali się przewidywalnymi, jednowymiarowymi kopiami różnych postaciowych archetypów. Niespecjalnie zaskakują poczynaniami, połowa zyskała nagle magiczną osłonkę nietykalności (co było absolutnie nie do pomyślenia w pierwszych dwóch tomach/sezonach).

Przez to Gra o Tron zmieniła się z inteligentnej
@NapalInTheMorning: mnie tam jej postać denerwuje, bo dostała tę rolę za ładną buźkę i nie przekonuje mnie jej gra. Większość scen, gdzie próbuje zagrać potężnego władcę wywołuje u mnie poczucie zażenowania. Pewnie dlatego, że prywatnie jest mega pozytywna i urocza - polecam wywiady w amerykańskich talkshow. Tutaj bardziej pasowałaby zimna suka typu Cersei, tylko młodsza i ładniejsza. To jest właśnie problem z obsadą GoTa - są mistrzowskie kreacje: Stannis, Brann, Tywin,
@NapalInTheMorning: 90% twoich wpisów to ataki na urojone grupy społeczne, więc trochę hipokryzja motzno. Przy oprawie z powstańcami napisałem ci dokładnie o co mi chodzi, teraz powołałem się na ten komentarz ponieważ doskonale pasuje do tego wpisu. Usuwać możesz, takie masz prawo, ale śmiesznie to wygląda gdy robi to naczelny neuropek walczący z cenzurą i kłamstwami.
90% twoich wpisów to ataki na urojone grupy społeczne, więc trochę hipokryzja motzno.

@Knax: w moim odczuciu atak na grupę społeczną =/= atak personalny (dlatego nigdy nie usuwam wpisów typu "hurr durr lewagi, hurr durr neuropa" a wręcz uważam je za urocze).

Przy oprawie z powstańcami napisałem ci dokładnie o co mi chodzi

I tamtego wpisu nie usunąłem mimo personalnego ataku bo jednak zawierał jakąś tam treść. Może się z nią
@NapalInTheMorning:

w moim odczuciu atak na grupę społeczną =/= atak personalny (dlatego nigdy nie usuwam wpisów typu "hurr durr lewagi, hurr durr neuropa" a wręcz uważam je za urocze).

Atak personalny jest o wiele normalniejszy niż atak na urojoną grupę społeczną, z takiego względu, że wiem o kim mówię. Nie wkurzają mnie twoje poglądy, choć o neuropie mam tak samo złe zdanie jak konserwach, tylko to, że mieszasz je na siłę