Wpis z mikrobloga

W #got najbardziej udało się trollowanie postacią Daenerys wszystkich internetowych prawackich piwniczaków.

Przecież ona jest ucieleśnieniem ich najgorszych koszmarów:
- feministka - nie dość że baba, to jeszcze nie wstydzi się, że jest babą;
- rownościowiec - znosimy niewolnictwo, każdy poddany równy;
- przekłada sprawy społeczne nad gospodarcze - zmiana struktury społecznej pociągnie kryzys? Deal with it;
- multikulti - wsprowadzenie dothraków do Westeros;
- LGBT i mniejszości - na czele armii stoi eunuch, drugi jej doradza, razem z karłem.

Fajnie się czyta te internetowe stękania, mam nadzieję, że twórcy posuną się dalej w trollowaniu Danką (może plan zburzenia muru?).

#got #heheszki #bekazprawakow #neuropa
Pobierz NapalInTheMorning - W #got najbardziej udało się trollowanie postacią Daenerys wszyst...
źródło: comment_wzQ2HhGR4OLsm3OVlEgRXva2dK6mp67H.jpg
  • 44
@NapalInTheMorning: Właśnie dlatego po przeczytaniu książek odpuściłem sobie oglądanie serialu. Jeszcze wywalanie części wydarzeń i bohaterów jestem w stanie zrozumieć, czas antenowy nie jest z gumy, a sam Martin zdaje się kiedyś powiedział, że ASoIaF nie da się w pełni zekranizować ze względu na objętość i rozmach. Ale upraszczania do bólu charakterów postaci (a zwłaszcza Stannisa i Littlefingera, z których zrobiono w sumie takie nie wiadomo co ) nie jestem w
- feministka - nie dość że baba, to jeszcze nie wstydzi się, że jest babą;

- rownościowiec - znosimy niewolnictwo, każdy poddany równy;

- przekłada sprawy społeczne nad gospodarcze - zmiana struktury społecznej pociągnie kryzys? Deal with it;

- multikulti - wsprowadzenie dothraków do Westeros;

- LGBT i mniejszości - na czele armii stoi eunuch, drugi jej doradza, razem z karłem.


@NapalInTheMorning:

No tak, przecież wiadomo, że każdy tzw. "prawak" (swoją