Wpis z mikrobloga

@Termak: Właśnie dostałem linka, że ktoś tu o mnie na Wykopie coś i to tym razem nie jak na JZD, czego nie omieszkał podlinkować @the_white_crystal :D
W każdym razie - dzięki za dobre słowo. Łatwo nie jest, droga jeszcze długa, ale strata pod okiem lekarza, więc będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@Kakarotto90 Szacun, ale mam jedną prośbę. Jak już osiągniesz swój cel do jakiego dążysz nagraj od nową wersję 5 praktycznych korzyści z grania w gry wideo. Ludzie będą w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kakarotto90: To może jakieś AMA po osiągnięciu wymarzonej wagi? Sam się odchudzam (już 20kg) i nie tylko ja ale i inni chętnie byśmy poczytali twoje doświadczenia.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Kiedy się jest grubym to 20kg w te czy w te nie robi takiej wielkiej różnicy. Wiem z własnego doświadczenia. Po 20kg nadal mam jeszcze 20kg za dużo. Z wiekiem skóra już nie jest taka elastyczna i przy szybkim chudnięciu z dużej wagi skora może wisieć na brzuchu czy nogach. Widziałem niejednokrotnie takie osoby.
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: Pomysł dobry! Może w sumie dla beki zrobimy :D

@Termak: Szczerze to nie wiem czy mam cokolwiek sensownego do powiedzenia na ten temat - wszystko, co teraz robię to faktycznie stosuję się do zaleceń lekarzy, również udzielanych prywatnie (w sensie - rodzinnie, nie że odpłatnie). 90% problemu siedzi w głowie - jeśli ktoś, kto doprowadzi się do takiego stanu faktycznie sam nie poczuje potrzeby stracenia tej nadmiernej wagi, to
  • Odpowiedz
@Kakarotto90: hmm zastanawiam się czemu uważasz, że nie masz szans na idalna sylwetke? chyba jesteś młody? życia by Ci starczyło żeby 2 razy taki proces powtórzyć

i też się zastanawiam do jakiej wagi dążysz przy jakim wzroście bo strasznie dużo planujesz chudnąć
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Startowałem ze 155 kg przy wzroście 185cm i przy tak dużej nadwadze pewnie zmiany są nieodwracalne - włącznie ze wspomnianym wcześniej nadmiarem skóry, co będzie w pewnym momencie problemem - na razie nie ma tragedii. Więc plan na koniec tego roku to dobić do 100, chciałbym się w kolejnym jakoś doczołgać do 90. Kluczem dla mnie było nieustalenie sobie hardkorowo ścisłej diety, bo kiedy cały życie człowiek nie zwraca uwagi
  • Odpowiedz