Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada: jeśli zlewką z kadzi nazywasz dojrzewający w beczkach po najsłynniejszych wytworach piwowarskich na świecie grubo ponad 70 lat alkohol to prawdopodobnie żyjesz w alternatywnej rzeczywistości
z przedmówcą się jak najbardziej zgadzam, nie każdy potrafi konsumować tak szlachetne wyroby mam nadzieje ze grono zwolenników wkrótce rozrośnie i wtedy zobaczymy
@bednarz2000: somersby najlepszy browar kraftowy na rynku, ohui xD Wy serio w to wierzycie czy trollujecie sami siebie nawzajem? Somersby to nawet nie jest browar tylko marka wykreowana kilka lat temu przez Carlsberga, który zapożyczył sobie tę nazwę, wzorując się na duńskim cydrze. Carlsberg Polska rozlewa "polskie" Somersby w Estonii. Nie jest to cydr, tylko napój alkoholowy smakowy, np. w połowie "aromatyzowana" woda z syropem gf i linią kwasów i zagęstników.
@kapuczina_corki_somsiada: ile ci płacą za tą marną antyreklamę? Każda szklanka piwa somersby to odzwierciedlenie kreatywności i pasji swojego wytwórcy oraz dokładny dobór składników. Somersby to skarb uwielbiany i pity przez miliony ludzi na całym świecie, którzy widzą w nim coś więcej niż zwykły napój – jest to coś czym możemy się cieszyć i dzielić. A ty zamiast rozkoszować się tym wspaniałym smakiem wylewasz gorycz w internecie
@kapuczina_corki_somsiada: a ciebie co, dalej boli dupa po ostatniej biegunce, bo wypiłeś piwo z jakiegoś małego browaru który robi piwo według przepisów z internetu i przypadkiem wrzucili do niego bakterie e koli, bo byli zbyt zajęci wymyślaniem chwytliwej nazwy? xD Pijąc Somersby (specjalnie z wielkiej), mam pewność, że zostało stworzone w sterylnych warunkach, przez doświadczonych piwowarów, których misją jest tworzenie najlepszego jakościowo piwa. I nigdy się nie zawiodłem.