Wpis z mikrobloga

Witajcie
Wczoraj było o Faraonie, zebrało się 177 plusików. Stwierdziłem że temat się podoba więc kontynuujemy i zakładamy tag jak by kogoś denerwowały moje posty i nie chciał by tego czytać ( #grykrxa )
Dzisiaj może coś o Słynnym RTS'ie którego znam dobrze trzy odsłony wraz z dodatkami i DLC oczywiście chodzi o Age of Empires czy ktoś jeszcze pamięta to co widać na screenie niżej?
Seria którą odświeżam co roku w zimie grając solo kampanie oraz oczywiście nieśmiertelnego AOE II na Tunngle wraz z znajomymi

Jedne z wariacji tej gry to Age Of Mythology - też ograne ale brak nostalgii takiej jak do AOE.

Niestety teraz nie potrafię znaleźć takiego RTS'a jak AOE I lub AOE II bo niestety trzecia odsłona była troszkę zbyt przekombinowana, jednak przyjemnie się grało.

A czy wy znacie jakieś gry podobne może jakiś aspekt przeoczyłem.
#staregry #gry #grykrxa
Krx_S - Witajcie
Wczoraj było o Faraonie, zebrało się 177 plusików. Stwierdziłem że ...

źródło: comment_fSU7KIt9GGbciwxQRUCLNO9flVEAGjTe.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StolczykNaKiju: Na FB jest grupa o nazwie WSTG (W to się grało) Ludzie szukają tam gier(opisują je) których tytułów nie pamiętają. Na prawdę dobry kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krx_S: age of empires 1 i 2 są obłędne, czasem gramy po sieci z bratem, ojcem, stryjkiem i dziadkiem, super sprawa polecam xD niesamowite jest, że wyszedł dodatek do 2 bodaj w zeszłym roku. Kampanii co prawda nie przechodziłem jakoś skrupulatnie, ale randomy sa wystarczające. W edycji forgotten poprawili AI i na trudnym z 3-4 przeciwnikami dostaję niezły #!$%@?, gdzie bez tego rozszerzenia bylo wciaz w miare do ogarnięcia. Polecam
trujanaszynach - @Krx_S: age of empires 1 i 2 są obłędne, czasem gramy po sieci z bra...

źródło: comment_LKfDvadDvcRTLYirae6hC6hiv6rtNi1K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tapek: nawet mi nie przypominaj, czasami pomocnicy określali sobie dziwne priorytety i np. nie odwiedzali niektórych budynków produkcyjnych ale co pograłem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krx_S: AoE2 ma całkiem duże community na voobly.com i steamie. Gra jest cały czas rozbudowywana wychodzą dodatki np. ostatni pare miesiecy temu Rise of the Raja, patche, turnieje. W sierpniu planowany jest LAN w Kolonii z najlepszymi graczami ze świata, a aktualnie trwa Nations Cup ( aka Mistrzostwa Świata w AoE2 ) którego finałowe gry też mają być rozgrywane na LANie w Chinach( Polska drużyna też jest, grają w 'drugiej'
  • Odpowiedz