Wpis z mikrobloga

Witajcie
Wczoraj było o Faraonie, zebrało się 177 plusików. Stwierdziłem że temat się podoba więc kontynuujemy i zakładamy tag jak by kogoś denerwowały moje posty i nie chciał by tego czytać ( #grykrxa )
Dzisiaj może coś o Słynnym RTS'ie którego znam dobrze trzy odsłony wraz z dodatkami i DLC oczywiście chodzi o Age of Empires czy ktoś jeszcze pamięta to co widać na screenie niżej?
Seria którą odświeżam co roku w zimie grając solo kampanie oraz oczywiście nieśmiertelnego AOE II na Tunngle wraz z znajomymi

Jedne z wariacji tej gry to Age Of Mythology - też ograne ale brak nostalgii takiej jak do AOE.

Niestety teraz nie potrafię znaleźć takiego RTS'a jak AOE I lub AOE II bo niestety trzecia odsłona była troszkę zbyt przekombinowana, jednak przyjemnie się grało.

A czy wy znacie jakieś gry podobne może jakiś aspekt przeoczyłem.
#staregry #gry #grykrxa
Krx_S - Witajcie
Wczoraj było o Faraonie, zebrało się 177 plusików. Stwierdziłem że ...

źródło: comment_fSU7KIt9GGbciwxQRUCLNO9flVEAGjTe.jpg

Pobierz
  • 35
@Krx_S:
Witam Pana, grałem we wszystkie gry wymienione przez Pana, AOE I i II to już klasyk, AOE III, wspominam miło, ciekawa fabuła, lecz prosta, wnerwiały dodatki, bo każdy dodatek kończył się tym samym (:O zdradzili nas, jak to tak).
Pamiętam jeszcze twierdze + Twierdza krzyżowiec i inne takie.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, obserwuje Pański tag, dziękuje za ciekawy content.