Wpis z mikrobloga

Ale sobie coraz mocniej uświadamiam że nie chcę mieć nigdy dzieci. Jadę pociagiem, po siedzeniach skacze dziki 5 latek i wszystkich denerwuje i to nie jest raczej kwestia wychowania bo rodzice są ewidentnie normalni, poprostu jak masz 5 lat to nie wytrzymasz spokojnie 4 godzin. Ja bym wyrzuciła go przez okno jakieś 2h temu...macierzyństwo nie jest dla mnie i to jest dowód numer 173637383. #zalesie #oswiadczenie #dzieci
  • 49
@hannybunny: dzieco jest #!$%@?, bo rodzice na to pozwolili.. może głupio zabrzmi, ale np. gryzący/szczekający/rzucajacy się pies na gości to nie wina psa, a przyzwolenie właściciela który nie potrafił postawić do pionu zwierzaka.. niektóre dzieciaki potrafią się zachować i wtedy wielkie święto jaki to dzieciak grzeczny, jak to byłoby coś nadzwyczajnego.. a jak gówniak wariuje to wszyscy nagle zapominają języka w gębie i odwracają wzrok mimo, że im przeszkadza (patrz. op)
@hannybunny: nie jestem fanem dzieci, ale to nie jest tak, że dziecko musi #!$%@?ć wszystkich do okoła, drzeć japę i skakać. Gdyby mu kilka razy wytłumaczyli, że darcie japy nie jest fajne, i przeszli się z nim po pociągu, dal wystawić głowę za okno czy jakoś zorganizowali mu czas to też by to inaczej wyglądało. Ale mają #!$%@?, więc niech gino.