Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ochotę się zabić, mam dość życia, mam problemy psychiczne, a rodzice tego nie rozumieją gdy proszę ich o pomoc i o wsparcie. Co chwilę mówią mi, że wymyślam, ba śmieją się "hehe to się zabij no dalej, przecież i tak tego nie zrobisz" Strasznie mnie to rani. Przyjaciół nie mam. Do psychiatry/psychologa nie pójdę bo nie mam kasy. Nie wiem co robić. Mam chaos w głowie, jest mi z tym wszystkim tak bardzo źle. Tym bardziej, że jestem sama z tym wszystkim.
#depresja #psychologia #psychiatria #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: możesz iść do psychiatry lub psychologa bez pieniędzy, są grupy wsparcia.
Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że może być bardzo trudno, ale życie jest takie, że może jutro stanie się coś co odmieni Twoje życie? Nigdy tego nie wiesz, czasem warto jest o coś powalczyć, bez kitu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania otrzymasz darmową pomoc w każdym ośrodku interwencji kryzysowej, izbie przyjęć, przychodni mającej kontrakt z NFZ itp. Potrzebują tylko Twój nr PESEL. Polecam centra kryzysowe, mają darmowe sesje z psychologiem który doradza rodzaj terapii, ocenia czy trzeba odwiedzić psychiatrę, podstawia listę dalszych miejsc gdzie można otrzymać pomoc, kieruje do grup wsparcia i wiele innych. Trzymaj się, powodzenia!
  • Odpowiedz