Wpis z mikrobloga

Dominik Tarczyński słynny obrońca polskich kobiet przed muzułmanami, poniża polską kobietę.
To jego komentarz do akcji posłanki Nowoczesnej z inicjatywy której w Poznaniu zawisł baner przedstawiający trzech posłów PiS, którzy głosowali za przyjęciem ustawy o Sądzie Najwyższym.
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #polska #poznan #rakcontent #patologiazewsi
saakaszi - Dominik Tarczyński słynny obrońca polskich kobiet przed muzułmanami, poniż...

źródło: comment_rUL34UyNw33ruph723OJ7ujcrCLJjmdN.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gosiage: a to przepraszam:) rozumiem ze nie chce byc kojarzona ze swoimi gaciami, ale z drugiej strony nic innego poza romansem z Ryskiem nie proponuje, czyli sama sie uprzedmiotowiła
  • Odpowiedz
@norton_commander: mnie dziwi wrzucanie ludzi niepopierających obecnie rządzących do jednego worka o nazwie "lewaki". Trzeba być niesamowicie ograniczonym, żeby stosować jedno słowo względem całej opozycji.

@FotDK: nie wiem, nie słyszałam, żeby Tusk kiedykolwiek nazwał kogokolwiek np. mordercą, PO czy inne podobne partie nie maja posłów w stylu Wróbel, czy Pawłowicz. A w PiSie jest ich aż nadto. Kamiński - który miał wyrok ale został ułaskawiony przez prezydenta (zapewne
  • Odpowiedz
w PO nie było chamów i niejasnych postaci?


@FotDK: Jak już pytasz to Ci odpowiem, oczywiście że w PO nie było takich chamów

To słabe masz źródła skoro nie słyszysz.

Sztuką jest umieć korzystać z dzisiejszych źródeł i przede wszystkim mieć swój rozum. Nie wiem jak Ty ale ja jak za PEŁO włączyłem tv czy odpaliłem jakiś portal to się w--------m raz na tydzień i tak 8 lat zleciało, dzisiaj
  • Odpowiedz
a to przepraszam:) rozumiem ze nie chce byc kojarzona ze swoimi gaciami, ale z drugiej strony nic innego poza romansem z Ryskiem nie proponuje, czyli sama sie uprzedmiotowiła


@emerjot: No popatrz, posłanka nic sobą nie reprezentuje a taki erudyta Tarczyński zamiast merytorycznych argumentów jedyne co na nią ma, że była na wakacjach na Maderze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ukończyłeś chociaż szkołę średnią? Zastanawia mnie dlaczego polityczni
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: i po co ten wyjazd z ukonczeniem szkoły? Widzisz, ty robisz docinki ze szkoła a on z gaciami, robisz to samo co on xD Tarczynskiego widzialem w paru programach i moge wyrobic sobie zdanie czy ma jakies merytoryczne argumenty czy nie, a pani z N kojarzy mi sie tylko z Madera i gaciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i po co ten wyjazd z ukonczeniem szkoły?


@emerjot: Jesteś bardzo delikatny jak na osobę, która pod innym wpisem pisze o bólu d--y lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tarczynskiego widzialem w paru programach i moge wyrobic sobie zdanie czy ma jakies merytoryczne argumenty czy nie, a pani z N kojarzy mi sie tylko z Madera i gaciami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo
  • Odpowiedz