Wpis z mikrobloga

Gatlin jest hańbą dla lekkoatletyki i zawodowego sportu, a jego triumf jest nic nie warty. Jest zerem. Nie powinno być drugich szans dla dopingowiczów. Nigdy. W żadnych okolicznościach. Wiem, że szprycują się prawie wszyscy (polecam nowy film "Icarus" Netfliksa), ale jeśli to prawda, to ci, którzy zostali przyłapani na dopingu, tym bardziej powinni spotkać się z totalnym ostracyzmem. Bolt powinien się wstydzić, że stanął wczoraj w obronie Gatlina. Być może ma coś na sumieniu, skoro tak łatwo przychodzi mu wspieranie oszusta. Babiarz powinien się wstydzić, że krytykował publiczność za buczenie. Tacy jak Gatlin nie zasługują nawet na to. Dajcie mi maści, bo dawno mnie tak dupa nie bolała.

#lekkoatletyka #sport #boldupy
Mayki44 - Gatlin jest hańbą dla lekkoatletyki i zawodowego sportu, a jego triumf jest...

źródło: comment_6ACwEynPdmyXETYD3a0nGibjDdy5v7dM.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Mayki44: a sie kazdy uwzial na Gatlina,bo to Gatlin. Justyna Kowalczyk tez byla dsq i co? Ktos chlapie o tym? Bucza na jej widok? Nie. Johaug na dopingu,dsq na dosc dlugo,a wiekszosc jej broni. W takim razie w ogole nie powinno byc sportowcow,bo wiekszosc z nich byla na dopingu,albo sa w trakcie. Cala reprezentacja Rosji juz nigdy nie powinna wystapic na zadnych zawodach itd itd. Czlowieku opanuj sie.
  • Odpowiedz
@Mayki44: nie rozumiesz ze na kazdego przyjdzie pora? Amstrong,Woods itd. Nie mozna kogos skreslic. Kazdy zasluguje na szanse. A jak to #!$%@? ktorys raz,to nara i mozna go wygwizdywac. Ale taki ktos juz nie wroci nigdy.
  • Odpowiedz
  • 66
@Hogataa26: Nie, nie zasługuje na drugą szansę. Ludzie, którzy prezentują twoje podejście, są powodem, dla którego sportowe talenty wykuwają się dziś w laboratoriach, a nie na bieżniach i stadionach.
  • Odpowiedz
@wysuszony w zasadzie to może nie byłoby to tak głupie. Taki poligon doświadczalny co i w jakich dawkach może pomagać i np. potem stosować to by utrzymać większą sprawność w późnym wieku.

Dodałbym tam kary finansowe i odbiór trofeów za śmierć zawodnika w wieku niższym niż średni.
  • Odpowiedz
@Mayki44

Zawodnik po kilku okrążeniach zbiega do garażu swojego koncernu, a tam idą w ruch strzykawki.

Są zawody, gdzie co okrążenie trzeba walnąć piwo. Zrobić to samo, tylko ze szprycą.
  • Odpowiedz