Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę #zalesie , trochę #pytanie , trochę #praca i #pracbaza i #problemypierwszegoswiata .
Mam 22 lata, 6,9/10, mieszkam w Warszawie. Mieście możliwości. Zawsze pracowałam i ciągnęło mnie do samodzielności finansowej. Urodził mi się w głowie pomysł na pewien biznes, wymagający wkładu finansowego znacznie przekraczającego moje możliwości. Obecnie jestem zatrudniona w całkiem dobrej pracy, zarabiam nieźle i na spokojnie mirkuję w internecie, jednak w tym tempie odkładanie pieniędzy oszczędzę właściwą kwotę dopiero za kilka lat. Cierpliwość nie jest moją cnotą, tym bardziej biorąc moje zdolności do rozpuszczania pieniędzy na wszelkie głupoty i ciuchy. Kończąc wstęp, bo nikt tego nie przeczyta rozważam zatrudnienie się w klubie nocnym aby w racjonalnym czasie uzbierać wymaganą kwotę. Będąc młodszą, mając mniej stabilną sytuację finansową dopuszczałam się podobnych grzechów pracując jako barmanka topless ( ͡º ͜ʖ͡º) Zarobki były w porządku, psychicznie taką pracę znosiłam w stopniu akceptowalnym. I tutaj pojawia się moja rozkminka: olać temat własnego biznesu, oszczędzać parę lat i na niego uzbierać czy pójść na skróty. Pożyczki wykluczam. Rodzina sama by chciała ode mnie pożyczyć, znajomi nie mają takich oszczędności. Bankom mówię do widzenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź tam pracować śmiało i realizować swoje plany jak nie znasz innego sposobu na zdobycie gotówki. Pamiętaj tylko, by nie stoczyć się na samo dno. To taka praca jak modeling - zarabiasz na tym, czym cię obdarzyła natura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powazna sprawa. Mam podobna sytuacje i podejscie, dlatego zaczalem czytac Twoj wpis. Potem troche nam sie problemy moralne rozjezdzaja, ale rozumiem Twoja sytuacje. Nie mam dla Ciebie recepty, ale chcialem tylko zyczyc powodzenia i nie wybierania takich sciezek, ktore prowadza tylko w jedna strone.

p.s nie bierz do serca slow z internetu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jako ktoś kto się bardzo interesuje biznesem powiem ci że sam pomysł to tylko 10% sukcesu. Liczy się SIŁA człowieka. Na siłę składa się inteligencja, ogarnięcie, kilka innych cech ale przede wszystkim PASJA. Masz te cechy?

moje zdolności do rozpuszczania pieniędzy na wszelkie głupoty i ciuchy.


Niestety może to się przełożyć względem
  • Odpowiedz