Wpis z mikrobloga

@eSports24: jak jechaliśmy do salonu żeby go obejrzeć to na światłach stało opc, ładne :D dałem 28k, ale to dlatego że ma według polskich standardów wysoki przebieg (jest dużym dieslem i aktualny przebieg dobija do 300k, faktycznie strasznie dziwne rzeczy ;v), ale koleś co nim jeździł robił wszystko w aso i ogólnie dbał
@Slasiu: Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma( ͡º ͜ʖ͡º). Fajna opcja z dość młodymi samochodami z przebiegiem >300k. Da się właśnie wyrwać za dobrą cenę dzięki preferencjom Januszy co wolą perełki od handlarzy.
@eSports24: dokładnie to >D w rodzinie mam fabię II z 2011r co ma 390k przejechane i nikt nie wierzy, że jakim cudem jak na Allegro to wszystkie max 200k, w ogóle 3/4 aut na Allegro 180k przebiegu ma, uwielbiam
@2096: bardzo mi sie podoba model e60 ale to chyba najbardziej zjechana bmka w polsce ever.. gdzie mozna kupić ją za 20k nawet.. w tej cenie to można dorwać w miare fajną e46 no ale gdzie e60( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czipsu: przed zakupem to obejrzałem pare beemek e60, volvo s40, focusa, ale no ze wszystkimi było coś nie tak, prywatnie to fabia 2, seat Ibiza (nie mam pojęcia jakiej gen), nowa fiesta, przez ostatnie dwa miesiące pracy miałem na zmianę nową jettę i nową mazdę 3. dobrze mi się prowadzi insignie, ma trochę #!$%@?ący układ kierowniczy który jest za lekki jak na taką krowę, fotele są spoko u mnie, skórzane wentylowane