Wpis z mikrobloga

siema mirki.
szukam porady mam kibel w głowie przez to że mnie zalewają z różnych stron/osób informacje.
Chce zrobić STRONĘ-WIZYTOWKE INTERNETOWĄ, ale chce ja rozwijać. Dorzucić jakaś bazę danych, wymianę zapytan z klientem, logowanie, może nawet i sklep i jakaś prostą grę przeglądarkowa. Chce żeby to było moje portfolio gdy będę szukał pracy. Na razie jednak chce ja postawić żeby po prostu była(jako strona wizytowka)responsywna, a potem dokładać kolejne smaczki.

Ogarniam troche c# html'a css'a MNIEJ JS i jQuery.(głównie Mirek zelent więc szału nie ma z moja wiedza chociaż wiadomo fajnie tłumaczy)

PYTANIE
Czy zrobię w łatwy sposób responsywna stronę z tego co tutaj mam, czy łatwiej będzie mi nauczyć się Angulara albo React'a i dalej trzaskac w tym, a może jest jakaś inna droga która polecacie.

Jestem na drugim roku infy od października, programowanie zacząłem dopiero na studiach, nie wiem za duzo, badzcię wyrozumiali. Aha no i planuje też poznać ASP.NET

#programowanie #webdev #angularjs #react #frontend #javascript #webstuff #programista15k
  • 11
@jacek15157 tak imho to głupio robić cokolwiek tylko na podstawie tego co się umie, bo jest fajna okazja do nauczenia się czegoś nowego w praktyce. Ja bym poleciła liznąć less/sass - jak coś umiesz w samym css to nie będzie tak ciężko zacząć, a będziesz mógł użyć na przykład sussy do responsywności i skill przydatny w szukaniu pracy też.