Wpis z mikrobloga

@kasin: Kebab Petra przy Placu Politechniki? Ale w sumie ostatnio też nie mam z czym porównywać, możliwe, że w Wawie są i dużo lepsze. Chociaż porównując z Amritem nadal uważam go za dobry :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matti05 Mi chodzi o taki naprawdę najlepsiejszy, do którego zjeżdżają się wszyscy fanatycy kebabów z całej Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie robi mi gdzie, bo i tak zajadę podczas jeżdżenia bez celu na moto :-)
  • Odpowiedz
@kasin: Jeżeli nie chcesz się zawieść i #!$%@?ć na kebaby to tyko BAY Kebab. Efes to słabizna.. Habiba to solidny średniak, ale BAY Kebab jest bezkonkurencyjny moim zdaniem. amrit taki sobie i lecą w kulkach na porcjach w odniesieniu do tego co wypisują w menu.
  • Odpowiedz
@kasin: trochę tych kebabów jadłem w warszawie, obecnie mój numer jeden to egipt na tyłach novotelu i habiba na maltańskiej


@polejpolej: zajdź do bay kebab to zmienisz zdanie. Egipt i habiba zejdą na pozycje mocnego średniaka po zjedzeniu w Bay ;)
  • Odpowiedz
@polejpolej: a google to już nie działa ? ;) Na jana pawła do 22 niestety. To taki jakby kebabowa restauracja ale kanapki też mają. 10 zł za kebsa wielkości od zgięcia w łokciu od nadgarstka. Smaczny.
  • Odpowiedz