Wpis z mikrobloga

Pytanie dla informatyków - mam radiówkę i używam POE Power over Ethernet - niestety nie mam neta i teraz kwestia jest taka - nie wiem czy uszkodziło się zasilanie tego sprzętu patrz.: (obrazek poniżej) czy może brak internetu - po podłączeniu kabla ethernet czyli tego idącego od statelity podłączony pod laptopa - wejście się w ogóle nie świeci - i teraz pytanie czy powinno się świecić czy może nie? Ktoś ogarnięty poradzi? Nie wiem czy kupić nowy czy może to wina dostawcy - poradzi ktoś?
#internet #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Reinspired - Pytanie dla informatyków - mam radiówkę i używam POE Power over Ethernet...
źródło: comment_ZhHlw6vmtK1iLT86wtH4x9mywSN69Lzn.jpg
  • 4
To ciulstewko zasila antenę, więc jak podepniesz kabel od anteny bezpośrednio pod lapka to nie będzie mieć zasilania, i nie będzie działać.
To na zdjęciu to tylko injector - tam jest elektroniki tyle, co we młotku ;) Podłączony do tego być powinien zasilacz - weź miernik i sprawdź czy daje prąd na wyjściu i czy jest on zgodny z tabliczką znamionową.
Jeśli po podłączeniu kabla do karty sieciowej nie masz linka, nic się "nie świeci", to któreś urządzenie lub kabel jest martwe.